Згідно з новим звітом Pixalate, понад 813 000 мобільних додатків були видалені з App Store та Google Play Store у першій половині 2021 року, і 89% з них націлено на дітей віком до 12 років. 

 Джерело: Pixalate

Звіт про мобільні додатки зі списком H1 2021, для якого компанія проаналізувала 5 мільйонів додатків у Play Store та App Store, показує, що 59% програм iOS та 25% додатків Android, які були вилучені зі списку, не мали політики конфіденційності.

Джерело: Pixalate

Компанія виявила, що 62% видалених додатків для Android та 78% програм для iOS, які були видалені, не мали адреси. 

Крім того, 66% додатків для Android із виключеного зі списку мали принаймні один “небезпечний дозвіл”. 27% з них мали доступ до місцезнаходження, а 19% – до камери. 

Згідно зі звітом, до видалення з списку цих додатків для Android було завантажено більше 9 мільярдів завантажень. Ось найпопулярніші програми для Android, які мали більше 50 мільйонів завантажень до видалення з списку:

 

Джерело: Pixalate

 

Крім того, до видалення з списку додатків для iOS було більше 21 мільйона оглядів додатків. Нижче ви можете знайти найпопулярніші мобільні програми, видалені з App Store. 

Джерело: Pixalate

 

Джерело: Pixalate

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: