З появою величезної кількості діджитал-каналів маркетингове просування широко диверсифікується.

Канали та інструменти просування множаться, а з ними і можливості бути всюди.

Аби не перетворити відділ маркетингу на галеру, яка гребе без чітко визначеного курсу та ритму, як, на превеликий жаль, зазвичай буває в компаніях, які нині тестують мікс офлайн-маркетингу та онлайн-маркетингу без стратегічного плану, корисно структурувати усі можливі типи просування.

Поділ усіх видів рекламних кампаній на типи із визначенням особливостей кожного – допоможе створити ефективний загальний контент-план активностей, який охопить усі види просування.

Завдяки цьому нескладному в реалізації завданню, відділ маркетингу компанії зможе поєднати офлайн та онлайн-активності у форматі так званого омнікального (з англ. – omnichannel marketing), чи іншими словами – комплексного, інтегрованого підходу.

Омніканальний підхід допомагає компанії доносити повідомлення до аудиторії комплексно, задіюючи усі доступні та доречні офлайн і онлайн-канали та інструменти комунікації, а клієнту – вільно вибирати зручний для нього канал та формат взаємодії з компанією – офлайн чи онлайн-точки контакту. 

Шаблон №1. Типи рекламних кампаній 

Шаблон №2. Структура та особливості рекламних кампаній

Структура та особливості рекламних кампаній – це важлива частина теоретичного фундаменту маркетингу.

Розуміння різниці між різними активностями дозволить навести лад в завданнях відділу марктеингу та в результаті – реалізовувати гарно продумані, ефективні рекламні кампанії. 

 

Читайте більше: