Хоча в цьому плані він трохи відстає від Twitter Spaces, Clubhouse оголосив, що закриті субтитри тепер доступні для чатів Clubhouse, починаючи з iOS.

Нова опція прямих субтитрів дозволить користувачам слідкувати за текстом у текстовому форматі, покращуючи доступність, а також сприяти розширеному використанню, коли люди зможуть налаштуватися на ситуації «вимкнення звуку», якщо захочуть. Це також може допомогти прояснити контекст і значення, з додатковою перевагою наявності письмового тексту для підтримки аудіо, коли воно надходить.

Як влаштовані субтитри Clubhouse

Наразі субтитри Clubhouse доступні лише англійською мовою і лише на iOS, але, як повідомляється, ще 12 мов перебувають у бета-тестуванні.

Як зазначалося, субтитри були доступні на Twitter Spaces, який, можливо, зараз є провідною аудіо-соціальною платформою, з самого початку, хоча у Twitter була перевага в тому, що в якості відстрочки від Periscope була створена внутрішня частина субтитрів.

З огляду на зростання кількості Twitter Spaces, шлях до постійного успіху Clubhouse є складнішим, але додаток все ще зростає, особливо в Індії, яка зараз є найбільшим ринком, на основі даних про завантаження з App Annie (10,3 мільйона завантажень в Індії проти 5 мільйонів в США).

З набагато більшою потенційною аудиторією та з тим, що Twitter не набув значної популярності на індійському ринку, це може зробити регіон більш вигідним для Clubhouse – тому, хоча його імпульс на західних ринках, можливо, сповільнився, Clubhouse все ще має значні можливості, якщо вона зможе максимізувати її охоплення в різних регіонах.

І якщо він зможе створити міцну базу, це дозволить Clubhouse продовжувати будувати, що може забезпечити його довгостроковий успіх.

Таким чином, хоча він, здавалося б, відстав, Clubhouse все ще має шлях до постійного успіху, і він все ще може стати ключовим додатком для зв’язку для різних секторів і демографічних груп.

Джерело: Clubhouse

 

TikTok для маркетологів:

Підпишися на @proidei.com

@proidei.com

Сучасний сленг 😅👻

♬ оригинальный звук – ГРИГОРИЙ КЛИМЕНКО

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: