Facebook прагне допомогти більшій кількості малого та середнього бізнесу увійти у відео маркетинг за допомогою інтеграції платформи для створення відео Vimeo “Vimeo Create” у Facebook Business Suite.

 

 

 

Як ви можете бачити у відеокліпі, Vimeo Create дозволяє спрощене створення та редагування відео, а також містить ряд шаблонів та інструментів соціальних медіа, які допомагають оптимізувати ваш відеоконтент та навіть створювати відео з нерухомих ресурсів.

Vimeo Create також містить графічні та текстові накладення, переходи, музику без роялті та інші параметри. 

Як пояснює Facebook: «Коли йдеться про створення відео, ми знаємо, що малий бізнес може вважати це дорогим, трудомістким та складним процесом. Але завдяки Vimeo Create, тепер інтегрованому у Facebook Business Suite, компанії можуть легко створювати високоефективні відеореклами, незалежно від бюджету чи досвіду, щоб охопити нових клієнтів, залучити аудиторію та виділити будь-який бренд.”

Vimeo Create – платний інструмент, варто зазначити, що проте доступна безкоштовна пробна версія, і ціна прийнятна. Він також надає ряд корисних функцій та функціональних можливостей, а пряма інтеграція через Business Suite розширює його корисність.

Vimeo Create також інтегрований як з Pinterest і з TikTok .

3 лайфхаки від Facebook: Як сворити ефективний відеоконтент

Крім того, Facebook також надала кілька швидких вказівок для створення більш ефективного відеоконтенту:

1. Приверніть увагу протягом перших кількох секунд – коли користувачі швидко прокручують сторінку, вам потрібно привернути увагу, і перші секунди вашого кліпу в цьому мають вирішальне значення. Facebook також зазначає, що власні ескізи тут можуть зіграти ключову роль.

2. Перепрофілюйте свої творчі активи – Vimeo Create дозволяє змінювати співвідношення вашого відео, тому ви можете конвертувати активи в 9:16 для історій Instagram або 1: 1 для оголошень у Facebook, а також редагувати, обрізати та підключати різні кадри виробів. Це може бути особливо корисним для творчого розділеного тестування, оскільки ви можете легко різатм та змінювати елементи програми.

3. Перевірте та оптимізуйте – “Ви можете використовувати Facebook Business Suite для моніторингу ефективності ваших відеореклам, щоб легко побачити, яке відео працює найкраще”. Інтеграція двох елементів потім спрощує цей процес і полегшує спроможність випробовувати різні творчі елементи.

Це хороше доповнення, оскільки Vimeo Create надає безліч корисних варіантів редагування та тестування, що полегшує роботу нових компаній у відеоконтенті.

Оскільки TikTok продовжує набирати обертів, здається, ймовірно, що відео і надалі залишатиметься в центрі уваги споживачів – тому, якщо ви ще не вивчаєте відеоконтент, зараз безумовно саме той час, коли варто почати.

Детальніше про інтеграцію Vimeo Create із Facebook Business Suite можна дізнатися тут.

 

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: