Facebook анонсував деякі нові інструменти для малого та середнього бізнесу.

З наближенням Різдва, а люди все більше прагнуть зробити його великим святом, щоб компенсувати збої за останні два роки, роздрібні торговці тепер мають чудову можливість збільшити свої продажі та зв’язатися з потенційними новими клієнтами, які прагнуть витрачати.

Пандемія мала широкий спектр наслідків, але для тих, хто зміг продовжувати працювати весь час, їхні витрати в багатьох випадках були набагато нижчими, і без відпусток та інших дискреційних витрат у багатьох людей залишилося зайве у своїх рахунках. І оскільки кордони знову відкриваються, а соціальні обмеження зменшуються, це тепер створює основу для періоду канікул з великими витратами.

У вас є маркетинговий план на відпочинок?

Щоб допомогти з цим, Facebook сьогодні анонсував деякі нові інструменти для малого та середнього бізнесу, включаючи відео- та аудіодзвінки безпосередньо з папки «Вхідні» Facebook, а також нову функцію бронювання зустрічей для кращого підключення.

По-перше, з новими параметрами дзвінків хоча функціонал не є чимось новим, зараз Facebook тестує новий варіант, який дозволить компаніям здійснювати аудіо- та відеодзвінки через Business Inbox у Messenger.

 

Приклад дзвінків із малого та середнього бізнесу Facebook

 

Як ви можете бачити тут, вибрані підприємства малого та середнього бізнесу тепер зможуть здійснювати аудіо- та відеодзвінки безпосередньо з потоків чату з клієнтами, надаючи додаткові можливості для негайного з’єднання.

Це допоможе впорядкувати ділові зв’язки – і хоча не всі будуть зацікавлені у відкритті відеочату з брендом, це може допомогти покращити цінний контекст у ділових запитах, що цілком може бути ключовою доданою цінністю.

Аудіокімнати

На додаток до цього, Facebook також розширює свої аудіокімнати для окремих компаній малого та середнього бізнесу.

 

Приклад аудіокімнати Facebook SMB

Як пояснив Facebook: «За допомогою Live Audio Rooms у Facebook малі підприємства можуть проводити живі бесіди на теми, що стосуються їхніх клієнтів, і люди можуть відкривати їх у Facebook. Малий бізнес може запросити друзів, послідовників, творців або будь-яких слухачів у залі бути спікером».

Це може надати цінну можливість для брендингу та поінформованості про бренд, тоді як загальний підхід Facebook до аудіосоцмедіа мереж також може допомогти максимізувати охоплення відповідної аудиторії, виділяючи ваші аудіопотоки в стрічках ваших підписників на вашій сторінці.

Інші аудіосоціальні інструменти, відкриті для всіх користувачів, зараз стикаються з проблемами модерації та проблемами виділення найбільш актуальних кімнат для потенційно зацікавлених людей у ​​режимі реального часу, просто тому, що існує стільки трансляцій одночасно. Застосовуючи більш повільний підхід до його розгортання та обмежуючи аудіокімнати знаменитостями, групами, а тепер вибраними компаніями, це могло б допомогти Facebook привернути максимальну увагу серед ймовірно зацікавлених користувачів без зайвої кількості трансляцій.

Facebook також робить свої інструменти для призначення зустрічей доступними для всіх малих підприємств.   

 

Запис на зустріч у Facebook

Як ви можете бачити тут, інструменти для бронювання зустрічей від Facebook , які вона розробляла протягом кількох місяців, дають змогу підприємствам швидко та легко налаштовувати розклад зустрічей безпосередньо на сторінці вашої компанії у Facebook. Процес синхронізується з Календарем Google, а також з рядом популярних інструментів бронювання, що допомагає інтегрувати ваші дані в режимі реального часу.

Це може допомогти залучити більше можливостей для бізнесу за допомогою платформи, на якій користувачі знайдуть вашу компанію, а також позбавить людей від необхідності телефонувати та зв’язуватися з ними, спрощуючи процес.

Facebook також прагне надати додаткову підтримку малому бізнесу в додатку з новими підказками, коли ви використовуєте рекламу для малого та середнього бізнесу.

 

Рекламна підказка Facebook для малого та середнього бізнесу

 

Оголошення

Як ви можете бачити в цьому прикладі, коли користувачам “подобається” або “подобається” оголошення малого бізнесу, буде показано нове повідомлення, яке пояснює, як взаємодія з оголошеннями малого та середнього бізнесу може допомогти цьому бізнесу збільшити свою присутність. 

Це є частиною ширшого поштовху Facebook, щоб підкреслити, чому персоналізована реклама корисна для брендів, оскільки вона намагається перешкодити всім вимкнути відстеження Facebook за допомогою нових підказок Apple ATT.

«72% малих підприємств у США, які використовують персоналізовану рекламу, кажуть, що це важливо для їхнього успіху, тому ми продовжимо тестувати більше способів підкреслити, наскільки персоналізована реклама є важливим способом відкриття малих підприємств у Facebook та Instagram та допомагати малим підприємствам розвиватися з ідея перетворилася на джерело існування».

Багато користувачів, звичайно, вже припинили відстеження даних Facebook, але люди можуть оновити свої налаштування, якщо захочуть, і знову ввімкнути відстеження даних. Чи допоможуть ці підказки в цьому поштовху – інше питання.

Facebook також додає новий бізнес-інструмент до WhatsApp з колекціями каталогів, що дозволить малому та середньому бізнесу впорядковувати свої продукти за категоріями, полегшуючи потенційним клієнтам пошук того, що вони шукають. 

 

Колекції каталогу WhatsApp

 

Нові параметри створення реклами в Business Suite

І, нарешті, Facebook також запроваджує нові параметри створення реклами в Business Suite, включаючи можливість створювати рекламу лише для Instagram на настільних комп’ютерах, а також нові ідеї, які допомагають вимірювати ефективність реклами.

Facebook також прагне спростити процес створення реклами в Ads Manager, підкресливши узгодженість між цілями кампанії та маркетинговими цілями, а також консолідувати свої списки цілей кампанії, спростивши процес.

Тут є кілька зручних оновлень – нічого новаторського як такого, але кожен з них має свою окрему мету та роль, які можуть зіграти важливу роль у вашому рекламному процесі Facebook.

А оскільки трансакцій електронної комерції зростає, наявність більшої потужності для підключення та демонстрації вашого бізнесу вашій аудиторії може лише допомогти зміцнити зв’язок з аудиторією та максимізувати результати продажів.

Джерело: Facebook

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Q/A: Перспективні канали просування в 2021 ❓ Наша відповідь – це email-маркетинг

♬ FEEL THE GROOVE – Queens Road, Fabian Graetz

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: