Яка мобільна гра перевищила 7 млрд доларів доходу за весь час, приносячи в середньому 8,1 мільйона доларів на день у 2021 році - PRO ІДЕЇ
Яка мобільна гра перевищила 7 млрд доларів доходу за весь час, приносячи в середньому 8,1 мільйона доларів на день у 2021 році

Яка мобільна гра перевищила 7 млрд доларів доходу за весь час, приносячи в середньому 8,1 мільйона доларів на день у 2021 році

Дані Sensor Tower показують, що мобільна гра PUBG Mobile від Tencent перевищила 7 мільярдів доларів у світових витратах гравців у App Store та Google Play за звітний квартал у третьому кварталі 2021 року.

Наразі цього року PUBG Mobile у поєднанні з витратами гравців на китайську локалізацію гри Game for Peace накопичила 2,6 мільярда доларів доходу, що займає 2-е місце в світі за прибутковими мобільними грою після Honor of Kings, також від Tencent, і вище Genshin Impact від miHoYo на третьому місці.

PUBG Mobile постійно заробляв понад 700 мільйонів доларів за квартал цього року, досягнувши рекордних 771 мільйонів доларів у 3 кварталі 2021 року. У 2021 році ця назва приносила в середньому 8,1 мільйона доларів на день.

 

Глобальні витрати гравців PUBG Mobile за квартал

 

Міжнародний хіт

Китай займає перше місце на ринку PUBG Mobile, що генерує прибуток у світі, оскільки його варіант гри Game For Peace на сьогоднішній день заробляє в країні близько 4 мільярдів доларів, або приблизно 57% загальних світових витрат гравців (це аналіз не включає дохід від сторонніх магазинів Android).

За межами Китаю PUBG Mobile зібрав понад 3 мільярди доларів. Сполучені Штати займають друге місце за витратами гравців із 11,8% від загального доходу, а Японія замикає трійку лідерів із 4,2%.

На App Store припадає левова частка витрат гравців у всьому світі, накопичуючи 81% загального доходу. Тим часом на Google Play припадає 19% доходу. За межами Китаю на App Store припадає 56,6% витрат, а на Google Play – 43,4%.

 

Розширення поля битви

PUBG Mobile продовжує розвиватися в 2021 році і очолює дуже прибутковий ринок шутерів, який включає такі хіти, як Garena Free Fire від Garena і Call of Duty: Mobile від Activision у партнерстві з Tencent. 

Раніше цього року Krafton повернув IP в Індію під назвою Battlegrounds Mobile, зібравши на сьогоднішній день приблизно 7 мільйонів доларів на гравцях, тоді як видавець також нещодавно запустив додатковий продукт PUBG: New State.у всьому світі, за перші сім днів гра зібрала 2,6 мільйона доларів. 

Пройшовши шлях у жанрі Battle Royale, PUBG Mobile зарекомендувала себе як франшиза назавжди, яка швидко стала однією з найприбутковіших мобільних ігор у світі всіх часів і збирається залишатися на вершині протягом багатьох років.

Джерело: Sensor Tower

 

TikTok для маркетологів:

Підпишися на @proidei.com

@proidei.com

Замість аргументів маркетологів – ультразвук 😹 ##smm ##таргетинг

♬ Under Pressure – Remastered 2011 – Queen

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

  • Поділитися:

Колектив інформаційного бізнес-порталу "PRO Ідеї. Головні новини маркетингу" складається з проактивних маркетологів, діджитал-маркетологів, PR-менеджерів, бренд-менеджерів, SMM-менеджерів, HR-менеджерів, дизайнерів, журналістів та письменників.

Для пошуку натисніть Enter, для виходу натисніть ESC.