Google додає деякі нові передбачувані елементи до статистичних даних Google Ads, які використовуватимуть як машинне навчання, так і історичні дані, щоб передбачити ймовірні тенденції споживачів у вашій ніші.

Нові прогнози тенденцій все ще знаходяться в бета-версії та, як зазначалося, доступні на сторінці статистики  в Google Ads. Але вони можуть стати значними доповненнями для вашого планування, залежно від їхньої точності.

По-перше, Google тестує прогнози попиту, які нададуть оцінки ймовірного пошукового інтересу для ваших продуктів протягом найближчих шести місяців, поєднуючи машинне навчання з минулими сезонними тенденціями пошуку.

 

A desktop screen showing increasing interest for "perfumes & fragrances" on a line graph

 

Як пояснив Google: «Скажімо, ви роздрібний продавець товарів для краси. Можливо, ви побачите прогноз, що пошуковий інтерес до “парфуми та аромати” почне зростати в середині листопада зі зростанням на 27%. Тоді інтерес досягає піку до 93% у Чорну п’ятницю і зменшується протягом наступних тижнів. Щоб допомогти вам, ви побачите лінії тенденції для прогнозованого інтересу до пошуку, фактичного інтересу до пошуку та ваших кліків (кількість трафіку, яку ви вже отримали від цієї тенденції)».

Знову ж таки, багато залежить від того, наскільки точними є ці прогнози та наскільки вони можуть бути відточеними на основі ваших конкретних пропозицій. Але з історичними даними про пошуковий трафік як основою, вони цілком можуть бути надійними індикаторами майбутніх змін, які можуть стати цінними вказівками для вашого маркетингового планування та стратегії.

Google також тестує новий елемент аналізу інтересів споживачів, який об’єднуватиме найефективніші теми пошукових запитів, які підвищують ефективність ваших кампаній.

A desktop screen showing a "consumer spotlight" page for a beauty retailer

 

Як ви можете бачити тут, звіт про споживчі інтереси показує кількість людей, які шукають кожну тему, загальне зростання кожного елемента, а також надає рекомендації щодо ефективності вашого облікового запису.

Знову ж таки, це може бути надзвичайно цінним для визначення кращої стратегії, залежно від наявних даних і того, наскільки точно вони відображають зростаючі тенденції. Що протягом останніх двох років, ймовірно, було б складним, оскільки змінилося так багато звичок споживання. Але з часом можна було б очікувати, що такі прогнози цілком можуть свідчити про зміну фокусу та поведінкових показників

Нарешті, Google також тестує статистику аудиторії, яка має на меті надати більше інформації про інтереси ваших клієнтів, зокрема про те, на які оголошення вони відповідають.

A desktop screen showing a page titled "understand who is engaging with your campaign," with different boxes for audience insights

Знову ж таки, це може надати орієнтовні дані, які допоможуть максимізувати ваші кампанії, а також точнішу інформацію про те, що працює у ваших зусиллях Google Ads.

Потрібен деякий час і експерименти, щоб отримати правильний результат – і Google, знову ж таки, зауважує, що всі ці елементи знаходяться в бета-версії, тому вони все ще розробляють найкращий шлях щодо кожного аспекту. Але вони цілком можуть стати потужними інструментами для націлювання реклами та розуміння аудиторії.

Google каже, що ці елементи будуть запущені в Google Ads протягом найближчих тижнів, а ви можете переглянути сторінку Insights  в Google Ads зараз, щоб переглянути останні тенденції для вашого бізнесу.

Джерело: Google

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Коли шеф сказав принести котика в офіс, щоб знімати мімімішні TikTok-и

♬ оригинальный звук – Школа дизайна DESIGN IT

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: