Instagram запустив пряме тестування нової функції під назвою “Пошук карт” в Австралії та Новій Зеландії, яка дозволяє користувачам виявляти компанії та цікаві місця на вбудованій карті, а також знаходити інформацію про кожну компанію з переліку, а також публікувати публічні публікації, позначені цим місцеположенням.

 

Приклад пошуку карти в Instagram

 

Як ви можете бачити тут, користувачам, які мають доступ до нової опції, пропонується натиснути на значок карти у верхньому правому куті вкладки “Відкрити”. Тоді це підключається до нового досвіду пошуку карт, який насамперед висвітлює кафе та ресторани, а також магазини, розважальні заклади тощо.

 

Пошук карт в Instagram

 

Ви можете побачити в останньому кадрі вище, що коли ви торкаєтесь одного з нових маркерів розташування, він розгортається і відображає додаткову інформацію про це місце. 

Для підприємств це включає години роботи, інформацію про адресу та ціну, а також підключення до свого профілю IG та відображення сітки загальнодоступних публікацій, позначених у цьому місці.

Хоча насправді ще не помічено відображення інформації про ціни. Це мабуть буде вбудовано в бізнес-профілі Instagram, надаючи брендам можливість вибору своєї цінової категорії на дисплеї, яка для ресторанів може бути середньою оцінкою за страву, а для розважальних закладів – ціною квитка.

Це цікаве доповнення, яке забезпечує більш прямий зв’язок між Instagram та бізнесом, що є елементом, на який Instagram все більше прагне наголосити, за допомогою таких інструментів, як магазини in-stream та нові варіанти просування.

 Instagram повідомляє, що більше 200 мільйонів компаній щомісяця користуються Instagram, тоді як 90% його користувачів підписуються принаймні на один бізнес, і, таким чином, оптимізація цього з’єднання працює відповідно до звичок використання та зростання попиту бізнесу.

Він також схожий на просунутий інструмент карти Snapchat, який тепер так само відображає інформацію про бізнес.

 

Приклад прив

 

Snap додав “Мої місця” на свою карту ще в липні, де  висвітлюються популярні компанії, а також місця, які ви раніше відвідували, на дисплеї карти. 

Ця зростаюча корисність могла підштовхнути Instagram до оновлення власних списків, а новий Пошук карт запропонував подібну функціональність з точки зору виявлення бізнесу та деталізації.  

Також ще одне корисне доповнення – повернення Історій місцезнаходжень

 

Історії розташування в Instagram

 

Як ви можете бачити тут, де загальнодоступні історії поділилися за допомогою тегу місцезнаходження, тепер вони також відображатимуться на дисплеї карти з округленим зображенням (замість квадрата) та кольоровим кільцем Історії. 

Натисніть на це, і ви зможете шукати загальнодоступні історії з певних місць, і ви можете перетягувати карту, щоб перевірити Історії місцезнаходжень з усього світу.

Instagram видалив Історії місцезнаходжень у жовтні минулого року, здавалося б, як частину тимчасових передвиборчих змін у США, які були покликані обмежити поширення дезінформації. 

Після 10 місяців відсутності, здавалося, вони, ймовірно, пішли назавжди, але тепер, у цій новій ітерації Карти Instagram, ви можете знову переглянути Історії за місцем розташування, що було дуже затребуваним відновленням серед користувачів.

Це, безперечно, викликає більший інтерес до нового оновлення. Поки що немає інформації про заплановане повне розгортання, але, як повідомляється, цей варіант з часом буде випробувано в інших регіонах. 

Джерело: Social Media Today

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: