Instagram оголосив про запуск своєї останньої глобальної брендингової кампанії під назвою «Твоє для створення», мета якої – продемонструвати переваги зв’язку спільноти у додатку та пошуку ваших людей за допомогою спільних інтересів та тенденцій.

 

 

Герой кампанії підкреслює силу самодослідження в Instagram. Він перенесе вас у шлях відкриттів із широким асортиментом продуктів в екосистемі Instagram. Фільм звертає увагу на справжніх творців та повсякденних користувачів, які використовують платформу, щоб розсунути межі творчості та експериментів, включаючи художника хіп-хопу Топаза Джонса, гімнастку Морган Херд, корінну американську візажистку Мадрону Редхок та творця цифрових технологій Джастіна Йі.

 

Незважаючи на всі переваги для спільноти, Instagram також був визнаний ключовим джерелом занепокоєння та психологічного впливу, зокрема для молодих користувачів.

У рамках своїх останніх розкриття файлів у Facebook The Wall Street Journal повідомив, що: «32% дівчат-підлітків сказали, що коли їм стало погано в своєму тілі, Instagram погіршив їх самосприйняття[…] Підлітки звинувачують Instagram у збільшенні рівня тривожності та депресії. Ця реакція була безперебійною і послідовною у всіх групах».

Серед підлітків, які повідомили про суїцидальні думки, 13% британських користувачів і 6% американських користувачів простежили проблему в Instagram.

Тому, хоча він може з’єднувати людей з різними спільнотами, у додатку є і темна сторона. Яка ненавмисно відчувається присутньою у цьому промо-кліпі – ніби все трохи темне і тінисте на задньому плані, ніби ніколи не знаєш, хто насправді дивиться з тіні.

Кампанія Instagram “Твоє для створення” розпочалася у США та Великобританії, а пізніше цього року розпочнеться у інших регіонах.

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: