Linkedin від Microsoft закриває версію свого професійного мережевого сайту, який працює в Китаї, ознаменувавши останню велику соціальну мережу США, яка вийшла з країни. 

LinkedIn у своїй заяві в четвер заявив, що прийняв це рішення у світлі “значно складніших умов роботи та посилення вимог до компанії у Китаї”. Пізніше цього року компанія скасує локалізовану версію LinkedIn. 

У березні LinkedIn заявив, що тимчасово призупинить реєстрацію нових членів у Китаї, оскільки це забезпечить відповідність до місцевого законодавства. Водночас китайський регулятор Інтернету запропонував чиновникам LinkedIn краще регулювати їхній контент і дав їм 30 днів на це, повідомляють люди, знайомі з цим питанням. В останні місяці LinkedIn повідомив орієнтованим на Китай правозахисникам, науковцям та журналістам про те, що їхні профілі в Китаї блокуються через наявність забороненого контенту.

“Хоча ми досягли успіху, допомагаючи китайським членам знайти роботу та економічні можливості, ми не знайшли такого ж рівня успіху в більш соціальних аспектах обміну інформацією”, – каже LinkedIn.

LinkedIn заявив, що пізніше цього року платформу замінить InJobs – нова, окрема програма для роботи в Китаї. InJobs не включатиме соціальну стрічку чи можливість ділитися публікаціями чи статтями. 

Вихід LinkedIn є останнім у боротьбі, з якою стикаються західні інтернет-компанії, що працюють у Китаї, який має одні з найсуворіших правил цензури у світі. Платформи Twitter і Facebook були заблоковані з 2009 року. Google вийшов у 2010 році після відмови від цензури результатів у своїй пошуковій системі. Цього року також була заблокована програма для передачі сигналів та голосових дискусій Clubhouse.

У серпні Міністерство промисловості та інформаційних технологій уряду Китаю оголосило, що 43 програми, включаючи додаток для обміну повідомленнями та соціальні медіа Tencent, WeChat порушують правила передачі даних країни. 

Джерело: LinkedIn

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Перфоманс-маркетинг наших днів 😅

♬ I Wanna Know You – BLVKSHP

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: