Американська компанія PayPal з онлайн-платежів веде переговори про придбання компанії Pinterest для обміну фотографіями та соціальних мереж за 45 мільярдів доларів, повідомили в середу люди, знайомі з цим питанням. 

Люди, які знають це питання, повідомили Bloomberg, що PayPal нещодавно звернувся до Pinterest щодо потенційної угоди і запропонував 70 доларів за акцію. Це оцінює Pinterest приблизно в 45 мільярдів доларів для всієї компанії, включаючи її акції класу B.

За даними Eikon, пропозиція PayPal являє собою надбавку на 26% до кінцевої ціни Pinterest у 55,58 доларів у вівторок і еквівалентну 62-кратному перевищенню прибутку компанії в соціальних мережах до вирахування відсотків, податків, амортизації та амортизації за останні 12 місяців.

Переговори перебувають на ранній стадії і можуть не призвести до угоди, попереджають джерела. Якщо угода буде здійснена, це буде найбільше придбання компанії в соціальних мережах, що перевершить придбання Microsoft LinkedIn за 26,2 мільярда доларів у 2016 році.

В основному програма для обміну фотографіями та соціальних мереж Pinterest, яка заробляє гроші на рекламі, також зосереджена на електронній комерції та деякий час інвестує в неї. У своїй останній спробі розширити онлайн-покупки та рекламу на своїй платформі Pinterest оголосив про нові функції покупок для брендів для просування своїх продуктів протягом останніх тижнів. 

Прагнення PayPal отримати Pinterest було б гігантським кроком у порівнянні з його давнім іміджем як кнопки оплати лише онлайн. Це, як частина його амбіцій стати наступним глобальним “супердодатком”, може залучити користувачів до PayPal раніше під час їх покупок і допомогти їм відкрити нові товари для покупки, що призведе до збільшення обсягу оплати.

Придбання Pinterest стане найбільшою угодою PayPal, яка була опублікована в 2019 році і того ж року купила компанію Honey Science Corp. майже за 4 мільярди доларів. Заснована в 1998 році, компанія мала понад 19 мільярдів доларів готівкою, еквівалентами та інвестиціями станом на червень.

Приєднавшись до Google, Tencent і Facebook, PayPal інвестувала в Gojek, 5-річне індонезійське підприємство, у червні минулого року. У вересні компанія оголосила, що погодилася придбати японську покупку зараз, оплату пізніше (BNPL) постачальника Paidy у угоді на суму 2,7 млрд доларів (bn 300 млрд), яку виплачуватиметься переважно готівкою. 

Джерело: Bloomberg

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Q/A: Перспективні канали просування в 2021 ❓ Наша відповідь – це email-маркетинг

♬ FEEL THE GROOVE – Queens Road, Fabian Graetz

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: