Згідно з новим звітом Tapjoy, завдяки новим інноваціям у рекламі з винагородою, найвищі показники eCPM (Effective Cost Per Mille) у США на Android перевищили 1500 доларів, в середньому приблизно 400 доларів у різних жанрах. 

 

Джерело: Tapjoy

 

Тим часом зростання пропозицій щодо покупок на iOS Offerwall призвело до 100-відсоткового зростання рівня монетизації iOS з моменту припинення використання рекламних оголошень “Ціна за залучення” (CPE), а тенденція до зростання продовжилася більш ніж на 50% після того, як вступила в дію суперечлива система прозорості відстеження додатків від Apple. 

 

Джерело: Tapjoy

 

Окрім того, витрати на рекламу за ціною взаємодії з кількома винагородами зросли на 420% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. 

 

Джерело: Tapjoy

У цьому дослідженні Tapjoy опитав майже 4000 користувачів у першому кварталі 2021 року, і половина з них сказали, що вони грають у мобільні ігри більше 10 годин щотижня. 70% з них сказали, що люблять рекламу з винагородою, а 47% сказали, що реклама з винагородою – їх улюблений спосіб заробітку віртуальної валюти. 

Крім того, 79,1% респондентів сказали, що вони заповнюють оголошення з винагородою щотижня, а 41% – щодня. Фактично, 45% учасників сказали, що припинили б грати в мобільні ігри, якщо б не включили пропозиції. 

А 43,3% сказали, що купували товари/послуги, які вони бачили раніше в оголошеннях про винагороду.

Джерело: Tapjoy

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com ❓Розроблювати сайт з 0 чи зробити за допомогою конструктора сайтів #сайт #диджиталмаркетинг #маркетинг #маркетолог #діджиталмаркетинг #proідеї ♬ BARELY BREATHING – Grant Averill

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: