Skype отримує барвисті теми, кращий інтерфейс для дзвінків та інше.

За останні п’ять років у Skype було переплановано більше, ніж у когось, але Microsoft все ще готовий спробувати змінити ситуацію ще раз. Виробник програмного забезпечення дразнить планами щодо “покращеного, швидшого, надійного та суперсучасного Skype”. Microsoft каже, що прислухається до відгуків і протягом наступних кількох місяців почне впроваджувати зміни для модернізації Skype.

Новий вигляд етапу виклику в Skype

Найважливіша частина Skype – те, що Microsoft називає етапом виклику – привертає найбільшу увагу. Сітка, яка відображатиметься під час дзвінків, незабаром включатиме всіх учасників виклику, незалежно від того, увімкнули вони відео чи ні. Це ставить усіх учасників поруч, включаючи ваше власне відео в основному інтерфейсі.

 Зображення: Microsoft

 

Нові теми та шаблони

Microsoft також додає нові теми та шаблони до цього перегляду, пропонуючи деякі настільки необхідні налаштування до основного інтерфейсу дзвінків у Skype. Ви зможете вибирати між переглядом динаміків, сіткою, великою галереєю, спільним режимом і навіть переглядом контенту – з параметрами показувати лише людей із увімкненим відео.

Незабаром будуть доступні нові барвисті теми Skype з градієнтами кнопок, покращеною бічною панеллю на мобільних пристроях та піктограмами Fluent Design у всіх програмах. Користувачі Skype без аватарів також отримають барвисті градієнти, щоб полегшити розрізнення чатів.

 Зображення: Microsoft

Збільшення продуктивності та доступність в усіх браузерах  

Хоча це не лише зміни дизайну. “Хоча ми любимо зміни дизайну, ми знали, що їх недостатньо”, – зізнається команда Skype у дописі в блозі, де детально описуються зміни. «Нам потрібно було зосередитися на продуктивності, щоб зробити цей досвід чудовим». Microsoft стверджує, що збільшує продуктивність версії Android більш ніж на 2000% у “ключових сценаріях” і на 30% у версіях Skype для настільних ПК.

Microsoft також бере на себе зобов’язання підтримувати всі веб-переглядачі зі своїми майбутніми змінами в Skype. «Ми вважаємо, що Skype має бути бездоганним, доступним та надійним незалежно від того, який браузер чи пристрій ви використовуєте, тому ми додаємо підтримку для всіх браузерів», – каже команда Skype. “Ми хотіли б переконатися, що незалежно від того, який пристрій, платформу чи браузер ви використовуєте, Skype завжди забезпечить вам чудовий досвід”.

 Зображення: Microsoft

Деякі з цих покращень вже доступні, а інші з’являться у найближчі місяці. Спеціальні звуки сповіщень є частиною негайних нових функцій, тоді як нова функція TwinCam, яка дозволяє додавати камеру телефону до дзвінка, з’явиться пізніше.

Animated background with Skype using Marvel Shang ChiTogether Mode in a bar scene with Skype

Microsoft, безумовно, зосереджується на широкому спектрі удосконалень Skype. Це останній редизайн Skype, починаючи з того, як Microsoft почала налаштовувати речі спочатку у 2014 році , а потім – у 2017 році, подібно до Snapchat, ще один редизайн у 2018 році, який знищив радикальні зміни, подібні до Snapchat, та багато змін у настільних та мобільних додатках з того часу.

Дивно бачити черговий, хоча і скромний, дизайн. Microsoft повідомив про зміну уваги до Microsoft Teams за останній рік, намагаючись залучити споживачів до Teams.  Боротьба Microsoft із Skype створила момент слави Zoom на початку пандемії минулого року, і компанія намагалася використати Teams та свої безкоштовні цілоденні відеодзвінки як відповідь проти Zoom для споживачів.

Джерело: Skype

Подія для маркетологів:
18-я онлайн-конференція з просування на західних ринках – NaZapad

 

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Хештеги в Instagram ⚠️ ##instagram ##proідеї

♬ Lazy Sunday – Official Sound Studio

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: