Spotify оголосив про придбання фірми Findaway, яка займається розповсюдженням аудіокниг і послугами, як частина її амбіцій стати місцем призначення для всього аудіо. Фінансові умови угоди не розголошуються. 

З придбанням Spotify прагне прискорити свій вихід у простір аудіокниг і масштабувати свій каталог аудіокниг. 

«Це амбіція Spotify – стати місцем призначення для всіх аудіо як для слухачів, так і для творців. Придбання Findaway прискорить присутність Spotify в просторі аудіокниг і допоможе нам швидше задовольнити ці амбіції», – сказав Густав Сьодерстрьом, директор з досліджень і розробок Spotify. «Ми раді об’єднати команду Findaway, найкращу у своєму класі технологічну платформу та надійний каталог аудіокниг із досвідом Spotify, щоб змінити простір аудіокниг, як ми зробили з музикою та подкастами».

Заснована в 2004 році, Findaway керує кількома компаніями, очолюваними великим бізнесом з розповсюдження аудіокниг, включаючи Findaway Voices, що дозволяє авторам отримати доступ до мережі продавців, Audioworks для створення каталогу аудіокниг, Playaway тощо. 

«Разом із Spotify ми маємо можливість впроваджувати інновації та демократизувати екосистему аудіокниг», – сказав засновник і генеральний директор Findaway Мітч Кролл. «Ми заснували Findaway з визнанням сили вимовленого слова через аудіокниги та унікальною можливістю розширити можливості оповідачів та поєднати їх зі слухачами. Ми з нетерпінням чекаємо поєднання наших провідних технологічних інструментів і команди світового класу з можливостями платформи Spotify, щоб забезпечити покращений звук для творців, видавців і слухачів у всьому світі».

Очікується, що угода буде закрита в четвертому кварталі 2021 року і підлягає розгляду та схваленні регуляторами. 

Аудіокнига — це не єдиний простір, у який Spotify ввійшов, щоб домінувати у аудіовертикалі. Компанія, яка прагне стати провідною платформою для слухачів і творців подкастів, оголосила, що придбала рекламну компанію Megaphone в листопаді 2020 року і платформу пошуку подкастів Podz у червні цього року.

Джерело: Spotify

 

TikTok для маркетологів:

Підпишися на @proidei.com

@proidei.com

Проста причина неефективного маркетингу 😜 ##замедленныйзум

♬ Тролль – Время и Стекло

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: