Українські компанії активно досліджують соцмережу TikTok, а ми уважно за ними стежимо. 

 

1. Інформаційний бізнес-портал PRO Ідеї. Головні новини маркетингу

На правах господарів покажемо відео нашої команди, яке принесло найбільше реакцій у жовтні. Гумор плюс актуалізація наболілого та зрозумілого всім питання – дає шанси потрапити в тренди та залучити широке коло цільової аудиторії.

@proidei.com

Коли телефонуєш в Instagram-магазин з реклами 😅

♬ оригинальный звук – Тетяна Хохерчак

 

2. Школа повітряних кульок – Balloontime School

Українська компанія займається створенням креативного оздоблення з повітряних кульок та просуває курси для усіх бажаючих навчитися робити складні конструкції за допомогою алгоритмів TikTok. Це чудовий кейс, який демонструє силу цієї соціальної платформи. 

@balloontime_school

##balloondecor ##ballooncar ##balloon ##balloons ##decoration ##mercedes ##amg ##amg63 ##gelendwagen ##шары ##шарики ##автоизшаров ##аэродизайн ##decorator ##шдм

♬ Getaway – Official Sound Studio

 

3. Одеський М’ясоїд

Що може бути більш гіпнотичним, аніж відео створення їжі? В Одесі про це добре знають, тому знімають відповідні ролики, які приносять бізнесу вірусну популярність і нових клієнтів, які мріють спробувати те, що побачили онлайн.

@myasoedd

🤤 #мясоед #одесса

♬ оригинальный звук – Мясной Бутик

 

4. Виробництво шкарпеток в Україні Griffon Socks

Шкарпетки потрібні усім, а креативні шкарпетки – ще більше. Для життя і для TikTok-відео, а ще більше для Світлани Лободи, яка в одному з останніх інтерв’ю сказала, що ніколи не пере шкарпетки, а просто викидає їх після використання. Так ми підкидуємо Griffon Socks ідею для креативу та таргетингу – чим більше диваків викидає шкарпетки, тим більше в них буде замовлень 😜

@griffonsocks

Час порадувати себе новенькими шкарпетками, згодні? ##griffonsocks ##шкарпетки ##repost4folow ##pretty ##beauty ##smile ##musically ##love ##funny ##girl

♬ оригинальный звук – griffonsocks

 

5. Ювелірна компанія Укрзолото

Ця компанія пішла цікавим шляхом – розміщують рекламні відеоролики в TikTok і не публікують їх в своєму профілі. А шкода, виглядають вони вишукано. 

@Ukrzoloto – jewelry store

Знижки до -73%! Бонус в додатку! Встановити?

♬ Promoted Music

 

6. Маркетплейс OLX

Естафету профілів, які неможливо знайти в пошуці в TikTok, продовжує OLX. Через особливий алгоритм налаштовування показу реклами, з впольованого нами ролика від OLX ми також не можемо перейти до сторінки компанії в додатку, якщо вона справді існує.

@OLX

Почніть заробляти з OLX! Створюйте магазин та збільшуйте попит на ваші товари чи послуги!

♬ Promoted Music

 

Ми не вперше фіксуємо радарами нашої редакції дівчаток, які створили та креативно просувають свою компанію косметичних засобів Mermade. На нашу думку, вони мають свій автентичний стиль, навіть не намагаються грати чужі ролі, сміливо показують себе, якими вони є зараз, і тому залишаються цікавими для усіх відвідувачів їхнього профілю в TikTok.

@mermade.ua

Відповідь на коментар @ilovehorse486 ##mermade ##виробництвовукраїні ##українськийбренд ##косметикаукраїна ##антисептикдлярук ##гідрогелевіпатчі

♬ Song by tom rosenthal – – Malibu –

 

8. Мережа стоматологічних клінік Дарлін 

Ми вже декілька місяців підряд стежимо за розвитком профілю київської мережі стоматологічних клінік Дарлін, які обережно тестують тренди, і прагнуть адаптувати свій експертний контент до TikTok. Схоже, вони нащупали ту чарівну кнопку – їхнє відео у жовтні про невідкладну медичну допомогу органічно залучило 191,1 тисяч переглядів, 9440 лайків та 401 репостів. 

@darlin_clinic

Прийом Геймліха для звільнення дихальних шляхів від сторонніх предметів ❗️

♬ original sound – Мережа клінік Дарлін

 

9. Alt Air

Ця українська компанія, що займається надувною та зовнішньою рекламою, зняла свій перший і поки єдиний ролик у жовтні, але запустила на нього рекламу та успішно залучає аудиторію прийомом “комбо”, який зараз можливий лише в TikTok. Сама соцмережа визначає інтереси, кому показати відео, кого зацікавить його тема, а потім додатково запускається реклама на аудиторію України, і так система підвищує охоплення, кому буде показане це відео із зацікавлених у таких послугах. Молодці, бажаємо їм успіху, який потрібен всім новачкам – для натхнення на віри у обов’язковий результат. 

@altair_ukraine

 

♬ оригинальный звук – altair_ukraine

 

 

10. Фокстрот

Наші улюблені лисенята розгортають свій TikTok все далі і потужніше, і схоже, у них все вдається. Нам особливо сподобався їх автентичний стиль голосу лисички, який вони програмно накладають на голоси персонажів у кадрі TikTok-відеороликів. Це геніально проста ідея, з огляду на потужність бренду лисички Фоксі, але мабуть не дуже проста у виконанні. Лише погляньте, це ж круто!

@foxtrot.ua

Скучили?🎮👾##геймери ##фокстрот

♬ геймерам у фокстрот – Фокстрот

 

Підпишіться на профіль proidei.com в TikTok! 😉

У нашому профілі ви знайдете відеоролики про маркетинг, бізнес, просування та жарти про маркетологів та для маркетологів.

@proidei.com

Вакансія – Директор з маркетингу 🤯

♬ оригинальный звук – Мемас

 

Proidei.com продовжить слідкувати за TikTok-активністю українських компаній. Нас цікавить шлях компаній, які по-різному роблять свої перші чи вже професійні кроки.

Стежимо за роботою таргетологів – “нам сказали запускати просування, а профіль це до SMM”, креативників-аматорів, які залили два-три ролика для компанії, і пішли працювати на іншу, де за це платять. І, звичайно, аплодуємо сміливим профі, які досліджують тренди, привносять в них свою айдентику. І отримують від TikTok безліч задоволення та колосальний попит клієнтів. 

Не перемикайтеся! 😉

 

 

TikTok для маркетологів:

Підпишися на @proidei.com

@proidei.com

Якщо створюєте ТЗ для свого сайту, не забувайте про адресу 😅

♬ туда сюда – ♡ฅ^•ﻌ•^ฅ

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: