TikTok продовжує неухильно зростати і будуватись на своїх засадах, і тепер він досяг нової віхи – мільярд активних користувачів щомісяця.

Незважаючи на те, що його майже заборонили в США, фактично заборонили на другому за величиною ринку використання, майже повністю розпродали і зіткнулися з різними прямими викликами конкурентів.

TikTok: «Більше 1 мільярда людей у ​​всьому світі зараз щомісяця відвідують TikTok, щоб розважатися, навчаючись, сміятися чи відкриваючи щось нове. Для нас велика честь бути домом для нашої надзвичайно різноманітної спільноти сімей, малого бізнесу та творців, які перетворюються на наших улюблених зірок.”

TikTok також опублікував цей кліп, щоб відзначити досягнення.

@tiktok

✨ 1 billion✨ people on TikTok! Thank you to our global community 🎉

♬ original sound – TikTok

Зауважте, що для цього кліпу вони використовували головного операційного директора Ванессу Паппас, а не генерального директора TikTok Шозі Чью. 

Платформа, яку деякі вважають другою версією Vine, викликала величезну реакцію аудиторії та швидко стала шаблоном для наступного етапу розвитку соціальних медіа, при цьому майже кожна соціальна програма зараз прагне скопіювати ключові елементи TikTok та вирівняти з тенденціями використання, що змінюються.

Дійсно, Snapchat, Facebook, Instagram та Pinterest все в процесі випробування варіантів, схожих на TikTok-що, враховуючи метеоричний підйом TikTok, цілком має сенс.

Для прикладу, TikTok збільшився з 54 мільйонів користувачів у січні 2018 року до мільярда зараз, тобто він додав близько 950 мільйонів користувачів приблизно за 45 місяців. Instagram перейшов від 100 мільйонів активів у лютому 2013 року до мільярду у червні 2018 року (66 місяців), що не можна порівняти безпосередньо через різні показники мобільного зв’язку, використання тощо.

І хоча платформі ще належить попрацювати над створенням справедливого, прибуткового та стабільного бізнесу у короткоформатному відеоформаті (що непросто), основи тепер чітко встановлені, а додаток продовжує вести щомісячне завантаження діаграми, а також провідний шлях як ключова соціальна платформа для багатьох молодих користувачів.

Ось де TikTok справді виграє. Так само, як Facebook витіснив MySpace, TikTok спостерігає подібну зміну: молоді користувачі все більше часу проводять на платформі, а замість цього переходять від Facebook та Instagram. Це не обов’язково означає, що TikTok врешті-решт виграє, як такий, але ви можете побачити, як ця ж тенденція розвивається  – саме тому Facebook прагнув просувати свої інструменти, подібні до TikTok, оскільки він прагне знайти способи утримати свою владу на свою аудиторію, і припинити повільне сповзання до неактуальності, яка врешті-решт поглинула MySpace.

Facebook залишається важливим інструментом зв’язку для багатьох, і він інвестує значні кошти в нові ринки та в розвиток технологій, щоб гарантувати, що він залишатиметься на вершині купи. Існує менша стурбованість щодо того, що Facebook піде шляхом MySpace у цьому відношенні, однак докази свідчать про те, що TikTok абсолютно виграє війну уваги серед молоді, що є доброю ознакою її стійкого успіху.

Наступний етап, як зазначалося, – це ефективна монетизація, і TikTok розробляє різні рішення та інструменти електронної комерції для кращого сприяння бізнесу та фінансуванню творців за допомогою різноманітних засобів.

Саме тут китайський сестринський додаток TikTok “Douyin” досяг великого успіху, тепер платформа приносить більшість свого доходу від електронної комерції та інтеграції прямих продажів.

Електронна комерція Douyin

Це може допомогти TikTok упорядкувати свої власні інструменти монетизації, оскільки завдяки наявності у Дуїна близько 600 мільйонів щоденно активних користувачів у материковому Китаї, це дає TikTok велику старт у тестуванні та впровадженні нових ініціатив, оскільки вони вже пройшли процес випробування та реагування в Дуїні, перш ніж перетнути його.

Звичайно, залишається занепокоєння щодо потенційних зв’язків програми з урядом Китаю та вимоги для TikTok обмінюватися інформацією користувача з КПК на запит. Це регулювання буде діяти до тих пір, поки TikTok належить Bytedance – але, принаймні, наразі, схоже, регулятори зробили крок назад, наполягаючи на більшій прозорості та змінах, оскільки додаток продовжує зростати у всьому світі.

Але це все ще може стати проблемою. Оскільки уряд Китаю продовжує напружувати свої сили на різних фронтах, багато країн залишаються стурбованими загрозою, яку він може представляти, і тим, як такі програми, як TikTok, можуть це врахувати. Таким чином, завжди буде залишатися рівень обережності навколо програми –- але насправді для маркетологів порада однакова для будь-якої соціальної платформи. Не надто покладайтесь на будь-який додаток чи інструмент і не передавайте свою долю в руки третьої сторони там, де це можливо.

Схоже, зараз малоймовірно, що TikTok буде повністю вилучено, а з наближенням святкового сезону та все більшою кількістю людей, які все ще відвідуватимуть додаток, ви можете очікувати, що тенденції TikTok знову домінуватимуть у дискусії та ще більше стимулюватимуть додаток.

Таким чином, усі маркетологи соціальних мереж повинні, принаймні, ознайомитися з платформою та оцінити потенціал своїх брендів.

Мільярд користувачів – величезний показник – зараз він нарівні з Instagram за загальною кількістю користувачів і зростає набагато швидше. Відтак TikTok має стати ключовим моментом у вашому плануванні.

Джерело: TikTok, SMT

 

Подія для маркетологів:
18-я онлайн-конференція з просування на західних ринках – NaZapad

 

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Хештеги в Instagram ⚠️ ##instagram ##proідеї

♬ Lazy Sunday – Official Sound Studio

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: