Додавши ще один канал для споживачів для покупки товарів, команди Walmart Global Tech та Store № 8 спільно випробували інструмент текстового повідомлення для покупки в окремих областях, оголосила компанія.

Роздрібний продавець не сказав, коли він випустить свою функцію Walmart Text to Shop для всіх, але Домінік Ессіг, віце-президент з розмовної комерції в магазині №8, зазначив у оголошенні, що він планує зробити інструмент “більш доступним” в майбутньому.”

Оголошення прозвучало через півтора року після того, як масовий продавець припинив продаж “Jet Black” – сервісу “текстовий магазин”, призначеного для міських клієнтів, які були недоступні для магазинів Walmart.

Це не перший випадок, коли Walmart занурюється у воду текстових повідомлень. У 2018 році запустилася компанія Jet Black, орієнтована на жителів Нью-Йорка з високим рівнем доходу , які були недоступні для великих магазинів масових продавців. Однак через два роки Walmart припинив своє обслуговування після зміни керівництва, замінивши Дженні Флейс з Rent the Runway на Нейта Фауста, старшого віце-президента з питань постачання та логістики, з відділом електронної комерції Walmart та співзасновником Jet e-комерційний сайт.

У той час, коли компанія припинила виробництво Jet Black, Walmart заявила, що це була частина спроб перенести послугу з “інкубації” до частини більш широкої організації клієнтів роздрібної торгівлі. Тодішній представник сказав: “Ми зосередимось на тому, як використати інфраструктуру Walmart, щоб зробити розмовну комерцію масштабованою”.

Хоча Ессіг зауважив, що “текстові покупки тільки розігріваються”, Walmart протягом декількох років експериментує з голосовими замовленнями. 

У 2017 році компанія представила свою функцію голосових покупок, яка дозволила покупцям купувати товари через пристрої Google Home та Google Home Mini. Приблизно через два роки гігант роздрібної торгівлі об’єднався з Google, щоб дозволити покупцям замовляти свої продукти за допомогою пристроїв із підтримкою Google Assistant, таких як iPhone, Google Home та пристрої Android.

“Ми багато дізнаємося про те, коли і як клієнти віддають перевагу спілкуванню, і ми з нетерпінням чекаємо, щоб це стало більш доступним у майбутньому”, – написав Ессіг у оголошенні. “Розуміючи уподобання наших клієнтів, ми також вирішуємо парадокс вибору та заощаджуємо їх час, обслуговуючи те, що, на їхню думку, вони найбільше люблять. Найголовніше, ми пропонуємо клієнтам Walmart можливість робити покупки, де б вони не були, і спілкуватися природним чином, просто запитуючи те, що вони хочуть та як вони хочуть».

Walmart – не єдиний великий продавець, який розширює свої можливості покупок за допомогою розмовних каналів. Home Depot у 2017 році представив можливість голосових покупок Google Assistant для покупців на вебсайті та в додатку Google Express.

Хоча попередні дослідження показали зростання в діалозі комерційних каналів, експерти кажуть, що технологія має пройти шлях до того, як вона стане масовою.

У 2019 році у звіті PYMNTS.com було зазначено, що менше третини споживачів володіють пристроями з голосовою підтримкою, а 31% тих, хто володіє цією технологією, використовували її для здійснення покупок. Серед причин, чому споживачі можуть бути обережними щодо прийняття технології, – це питання кібербезпеки та конфіденційності, а також нездатність технології розпізнавати різноманітні голоси.

Джерело: Walmart

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Q/A: Маркетингова команда аутсорс чи ін-хаус ❓

♬ original sound – proidei.com

Читати більше: