Згідно з новим звітом, опублікованим сьогодні Liftoff + Vungle, ціна за встановлення (CPI) для додатків для знайомств становила в середньому 2,65 доларів США в усіх регіонах. 

За 2,06 дол. США майже в 2 рази дешевше залучати користувачів для додатків для знайомств на Android, тоді як вартість за встановлення становить 3,70 дол. США на iOS.

Хоча придбання для користувачів iOS коштує дорожче, вони в 2 рази частіше зроблять покупку, ніж користувачі Android. 

Вартість реєстрації приблизно однакова для iOS ($5,26) і Android ($5,29). Користувачі iOS частіше зареєструються. Користувачі Android також коштують дорожче за покупку ($52,17 проти $47,19).

 

У країнах EMEA, NAR і APAC європейські користувачі коштують найменше за встановлення – 2,02 дол. США, але найбільше за покупку (116,51 дол. США). Користувачі з США здійснюють купівлю за вищими тарифами (2,17%) і нижчими (35,93 дол. США). 

Додатки для знайомств продовжують зростати зі збільшенням споживчих витрат у всьому світі минулого року. У 2021 році світові споживчі витрати на програми для знайомств зросли понад 4 мільярди доларів, що на 95% більше, ніж у 2018  році.
Завантаження додатків для знайомств також зросли на 13% у першому півріччі 2021 року порівняно з останнім кварталом 2020 року. Кількість сеансів на користувача, тривалість сеансів і у 2021 році рівень збереження додатків для знайомств також був високим. 

Джерело: Lift Off

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com Нові факти про TikTok ⚠️ #лайфхак ♬ Original Sound – Unknown

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook, LinkedIn, Instagram, дивіться нас в YouTube та TikTok, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, і обов’язково підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку.

Читати більше: