Нова рекламна кампанія McDonald’s® в Бельгії від рекламної агенції TBWA Бельгія.

Щоб надолужити жахливий 2020 рік, минулого року McDonald’s вирішив святкувати Різдво 30 днів.  Ось чому улюблений сімейний ресторан знову перетворює кінець року на велику вечірку з «30 днями Різдва». 

У фільмі, який запускає цю кампанію наприкінці року, McDonald’s® і TBWA знову перевіряють Джульєтту. Знаєте, зухвала дівчина, яка раніше розповіла нам усе про те, як вона прожила свій рік COVID?

Ну, цього року вона дивиться вперед. Бо всі погані новини останніх років явно змусили її та двох її друзів задуматися. З їхньою уявою, що розгулюється в похмурий і темний бік! Ми бачимо, як на Землю падає метеорит, а світ захоплюють інопланетяни та роботи. Чи станеться це насправді? Почекаємо і побачимо. Але ми знаємо, що цей бурхливий зимовий фільм-катастрофа змусить нас на мить забути про наші проблеми.

 

Дивитися відео “30 днів Різдва”:

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

 

 

@proidei.com

Google привітав з першим днем зими 😳

♬ оригинальный звук – Школа дизайна DESIGN IT

 

 

Читати більше: