Як українські бренди креативили впродовж 2020. 

Слоган — невід’ємна частина рекламної кампанії, коротка емоційна фраза, яка закріплює імідж бренду та підштовхує покупців купувати товар. Хоча пандемія 2020 внесла свої корективи в настрої рекламних кампаній, бренди піднімали настрій веселими рішеннями у своїх слоганах і креативили вони на повну. 

У цій статті ми зібрали топ-30 слоганів в Україні в 2020, які ми чули від усіх-усюд щодня.

 

1. Не прокашляй особливі моменти

Такий слоган як ніколи актуальний в часи пандемії. Не тільки підіймає настрій комічністю, але й змушує задуматися над здоров’ям.

 

2. Легкі на підйом

Здавалося б, звичайна фраза. Але у цьому випадку вона стосується дріжджів — так цікаво бренд обіграв відомий усім вираз у метафоричному значенні. 

 

3. Сосиска вариться — матуся не париться

Глядачів зачепив цей слоган завдяки сленгу та простоті подачі у відео: сучасним матусям точно є над чим “попаритись”.

 

4. Продавці топчик — ціни горобчик

Слоган з вдалим римуванням, з цікавою метафорою та яскравим відеосупроводом підвищив впізнаваність маркетплейсу Prom. 

 

5. Всюди, де люди

Цього року компанія WOG використала слоган “Всюди, де люди”, щоб в часи пандемії закцентувати на спрямованості компанії на людей. Компанія хотіла підкреслити, що WOG — це для людей і про людей. 

 

6. Намбер ван по домашнім гаджетам

Магазин Comfy вибрав для своєї рекламної кампанії гучний слоган, який залишається тепер тільки доводити. Креативники цікаво використали англійський вислів number one українськими літерами, щоб підвищити читабельність для українських споживачів. 

До Нового року Comfy видозмінив свій слоган на “Намбер ван по новорічним гаджетам” для відеоролику у відповідному стилі.

 

7. Щоразу що треба

Розетка вже не перший рік медитує свій брендовий слоган “щоразу що треба”. І це працює. 

У одній з рекламних кампаній у 2020 році Розетка використала новий слоган “Відгуки від тих, хто шарить”, підкресливши цим непідробність відгуків про товари на сайті. 

А на честь Дня закоханих бренд вирішив поекспериментувати, видозмінивши свій основний слоган на “Щоразу любов”.

 

8. Book your fish

Потужний рекламний ролик від сервісу передзамовлення риби та морепродуктів Seadora через майже півтори хвилини сторітелінгу про свій бренд довів глядача до зрозумілого рішення — просто Book your fish. 

 

9. Везе тобі все

Ще одний приклад гучного, але зрозумілого та вже впізнаваного усіма слогану від сервісу доставки Glovo. 

 

10. Час відкрити серце

Make Up презентував теплий різдвяний відеоролик про магічну пору здійснення бажань, коли час відкривати серця.  

 

11. Від Garnier — природно

У часи, коли всюди пропагується здоровий образ життя, а споживачі все більше звертають увагу на склад косметичних засобів, Garnier обрав максимально вдалий слоган для свого продукту. 

 

12. Відкритий до твоїх бажань

McDonald’s Ukraine у своєму новорічному ролику обіграли дім як місце мрій та бажань людини, яка змушена сидіти на самоізоляції. Закликаючи не переставати мріяти, бренд висловлює підтримку усім українцям під час пандемії та нагадує, що завжди відкритий до наших бажань. Як і McDrive до відвідувань. 

 

13. Кохай технічно

У 2020 році рекламна компанія Ельдорадо була присвячена “технічності”. Ще цього року лунало – Кохай техічно, Грай технічно, Економ технічно, Доставляємо технічно.

На честь Дня закоханих компанія представила слоган Подарував та закохав, закликаючи дарувати своїм коханим техніку. 

На Новий рік Ельдорадо преставив серію роликів під слоганом Незвичайно новорічно у Ельдорадо.

 

14. Тицяй що хочеш

Кумедний рекламний ролик від Allo, який вийшов влітку 2020 року, був присвячений їх брендовому слогану “тиць”. Тиць в смартфон — покупка вже в “кишені”. Так Allo пояснював аудиторії легкість здійснення онлайн-покупок. 

 

15. Вривайся у свята на драйві

Цьогорічний новорічний ролик від Pepsi надихає, що святу таки бути. Закликаючи свою аудиторію “сказати так святковому настрою”, Pepsi мотивували віднайти сили “Вриватися у свята на драйві” навіть цього року.

 

16. Затести Tasty Mayo

Компанія Торчин у своєму відеоролику демонструє 4 різні смаки соусу та 4 різні людини, які їх куштують, закликаючи й глядача “затестити”. Цікава фішка – використати паронімію слів “затестити” та “tasty” (переклад з англ. – смачний).

У рекламному ролику, присвяченому іншій лінійці соусів, компанія Торчин обіграла відомий усім додаток для знайомств Tinder, зробивши соус від Торчин лідером симпатій двох дівчат. Цю ідею бренд подав під слоганом “Коли він — твоя гастрономічна доля”.

 

17. Техніка піклується сім’я гуртується

Такий слоган був використаний компанією Samsung у рекламному ролику побутової техніки. Ним компанія хотіла показати, що поки техніка працює, ви можете присвятити час найважливішому — своїй сім’ї.

 

18. Свята смачніші в улюбленій компанії

Смачна їжа на Новий рік — улюблений спосіб святкування. Своїм слоганом компанія Lays Ukraine нагадує, що без близьких поруч ніяке свято не буде святом. 

 

19. Насолоджуйся святами разом

Важливість об’єднання сім’ї під час Новорічних свят (і не тільки!) підкреслив й бренд Coca Cola у своєму рекламному ролику.

 

20. Природа твого тіла

У рекламному ролику від Моршинська зроблені акценти на природності води, що максимально підходить для людського організму. Слоган максимально лаконічно та вдало підкреслює користь води.

 

21. Рятуй молодість

Карпатська Джерельна представила сміливий рекламний ролик, у якому закцентовано на тому, що саме ця вода продовжує молодість. 

 

22. Перша перемога успішного дня

Початок нового дня — це смачний сніданок. Слоган у рекламному ролику від Nesquik заявляє, що какао-кульки на сніданок подарують заряд успіху на весь день. 

 

23. Новий рік приходить з Kinder

Теплий атмосферний відеоролик від Kinder дарує новорічний настрій та нагадує про подарунки для найрідніших. 

 

24. Подаруйте ніжність тим, хто піклується про вас

Вияви толерантності, представлені у різдвяному атмосферному відеоролику від Milka змусять кожного задуматися про найближчих, які завжди поруч й виявляють найніжнішу турботу. 

 

25. Ми разом

Київстар у новорічному рекламному ролику нагадує усім про те, як важливо залишатися разом та пам’ятати про близьких. Через слоган “Ми разом” обіцяє підтримувати користувачів послуг Київстар безперервно. 

 

26. Новорічні знижки для переможців

У новорічному рекламному ролику від Фокстрот бренд підтримав усіх після пережитого важкого року пандемії, назвавши всіх переможцями.

Відомі ролики від Фокстрот з Лисичкою були багаті на кумедні слогани та фрази. На День Святого Миколая, наприклад, Лисичка розповідала, що “Знижка під вушко — у Фокстроті свято пушка”.

 

27. Геройкам потрібен відпочинок

Магазин Eva потужно почав 2020 рік рекламним роликом про маму-геройку. Як відеоряд, так і слоган “Геройкам потрібен відпочинок” був актуальним протягом всього року, особливо на фоні палких дискусій в медіа про фемінізм та роль мам в організації нового порядку існування сімей під час карантину.

Згодом Eva випустила кумедний ролик, у якому головна героїня погрожує магазинові, а працівниці спокійно консультують її під слоганом “Забігай за кешбеком кешбойко”. 

 

28. Святкуй яскраво

У 2020 році Sandora використовувала простий та зрозумілий усім варіант привітання під новорічну пісенну композицію та відеоряд з лаконічним слоганом “Святкуй яскраво”. 

 

29. Беремо і робимо

Приватбанк у 2020 році запустив рекламну кампанію під слоганом “Беремо і робимо”. Лаконічно і з характером. 

 

30. Банк в телефоні

Під таким простим та зрозумілим всім слоганом, monobank запускав свою рекламну кампанію у 2020 році. 

 

Стежте за новинами PRO Ідеї, щоб не пропустити найцікавіші рекламні кампанії. 

Послуги PRO Ідеї

Маркетинг 2020. Выводы маркетинговых директоров ключевых компаний в Украине

Читати далі: