Закінчуючи десятиліття несподіваних, блискавично-швидких технологічних нововведень в маркетингу та відповідно – сучасному бізнесі та повсякденному житті, електронна пошта залишається дуже важливим методом спілкування з аудиторією бренду. 

Що насправді думають email-маркетологи з компаній зі світовим поширенням про майбутнє email-розсилок в рубриці #EmailGeeks у Twitter. 

 

Продовжуйте оберігати вашу базу

Переконайтеся, що на вас підписані лише справжні люди, застосовуйте різні тактики безпеки, наприклад, коди CAPTCHA, щоб захистити ваш список від перенасичення ботами.

Не забувайте запитувати думку підписувачів
Email-маркетинг має бути обережним та послідовним, щоб не перенавантажувати підписників інформацією, яку вони не хочуть отримувати.  

Опитування в GetResponse в 2019 році, яке аналізувало глобальних користувачів електронної пошти, показує, що висока частота надсилання призводить до низької взаємодії.

Якщо ви збирали електронні пошти користувачів для розсилки новин, але бажаєте надсилати ще й іншу інформацію, на це треба отримати згоду, наприклад, запропонувати всі види можливих розсилок.

Email-розсилка має бути двостороннім каналом комунікації

Використання “donotreply” як адреси вашого бренду “Sent From” може призвести до негативних наслідків, які важко виправити. 

Чим краще ваш бренд поводить себе зі своїми підпискниками – настільки зручно отримувачам листів відреагувати на лист з інформацією. Експерти радять завести фірмові псевдоніми, щоб клієнти могли відповідати на усі листи від компанії.

Якщо ви любите своїх підписувачів, відпустіть їх 

Компанії, які навмисно ускладнюють чи унеможливлюють відписку, назавжди втрачають своїх підписувачів. Це призводить до жахливих наслідків для репутації бренду серед аудиторії бренду та серед постачальників email-розсилки.

Надання чіткої та простої процедури відмови від підписки призведе до довгострокового успіху маркетингу в плані результативності, адже користувач зможе підписатися на вашу розсилку, коли йому буде це потрібно, якщо він довіряє вам та знає, що зможе легко відписатися. 

Читати більше про digital-маркетинг: 
10 прогнозів Google. Яким буде digital-маркетинг у 2020


Читати більше про цю тему: