Новий рекламний ролик “Майбутнє починається” (A Future Begins) рекламної агенції Observatory для компанії Chipotle захоплює.

Через десять років після новаторської роботи Chipotle за участю Віллі Нельсона, який охоплює «The Scientist» Coldplay, Observatory знову об’єдналася з Nexus Studios, щоб створити стоп-анімацію про надію й оптимізм щодо майбутнього сімейних фермерів, цього разу з Кейсі Масгрейвс, яка переосмислила ще одну класику Coldplay «Виправити вас».

“Це казка, яка надто часто розгортається по всій Америці (але і по всьому світу): після поколінь на сімейній фермі, конкуренція з промислово розвиненим фермерством і бажання молодої людини до міського професійного життя призводять до виставлення ферми на продаж. Тільки за останнє десятиліття США втратили понад 20 мільйонів акрів сільськогосподарських угідь, і ця тенденція продовжується в середньому 2 мільйони акрів на рік”.

 

TikTok для маркетологів:

Підпишися на @proidei.com

@proidei.com

Маркетинг: дорого і сердито 💰

♬ оригинальный звук – Руслан Полянский

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: