Якщо ви нещодавно були в Instagram, ви, напевно, бачили нову наклейку Add Yours («Додайте своє») в дії. 

Ця нова інтерактивна наклейка ідеально підходить для створення вірусних ланцюжків контенту в історіях, що робить її чудовою можливістю для залучення спільноти.  

Однак наразі доступ мають лише користувачі з кількох регіонів. Готові випередити тренд? Дізнайтеся все, що вам потрібно знати нижче!

Що таке наклейка Instagram Stories «Додайте своє»?

Наклейка «Додайте своє» — це новий спосіб створення ланцюжків вірусного контенту в додатку — і вона не схожа на жодну іншу наклейку в поточній лінійці.

Наклейка схожа на те, що вона звучить: ви додаєте свій власний медіа відповідно до запитів, якими ділиться користувач.

За даними джерел, доступ до цього нового сімейства наклейок обмежено користувачами в Японії та Індонезії. Але, схоже, будь-хто може брати участь у ланцюжку наклейок «Додати свої» після його створення. 

Наприклад, соціальна команда Later нещодавно взяла участь у розробці вірусної наклейки «Додайте своє», створеної BORZOi, користувачем Instagram з Індонезії.


Джерело: instagram.com/borzoihandy

Користувачі, які мають доступ до наклейки, можуть додати її до своїх історій і торкнутися її, щоб увійти до спеціальної підказки для своєї спільноти. Це може бути що завгодно, від того, щоб попросити своїх підписників показати свої налаштування WFH до улюблених засобів по догляду за шкірою.

Глядачі можуть натиснути на наклейку, щоб поділитися нею у своїх історіях, для цього проведіть пальцем вгору, щоб додати медіафайл зі своєї камери. 

Коли користувач ділиться наклейкою «Додайте своє» у своїх історіях, починається ланцюгова реакція — його підписники і, зрештою, будь-який користувач Instagram можуть взяти участь у виклику. 

 

Як бренди та творці можуть використовувати наклейку Instagram Stories «Додайте своє»?

Ця нова наклейка Instagram Stories — чудова можливість для брендів і творців підвищити впізнаваність бренду. Як так, запитаєте ви?

Що ж, коли бренд або творець ділиться наклейкою «Додайте свій», оригінальне ім’я творця з’являється на кожній спільній наклейці учасників:

Це дуже важливо для поширення бренду — сотні тисяч облікових записів можуть побачити вашу наклейку «Запитайте свого» та знайти ваш профіль.

Якщо у вас ще немає доступу, почніть брати участь у ланцюгах «Додайте своє» так, як ви їх бачите. Участь – це чудовий спосіб познайомитися з наклейкою.

Крім того, коли ви берете участь у наклейці «Додайте своє», ви заохочуєте свою власну спільноту взяти участь. Ви навіть можете побачити, хто з ваших підписників приєднається до ланцюга з ваших історій. Привіт, початок розмови!

Наразі Instagram тестує наклейку «Додайте своє» лише на певних ринках, але незабаром вона може з’явитися у вашому обліковому записі, тому зараз найкращий час, щоб проявити креативність і подумати про те, як ця наклейка може працювати як частина вашої стратегії розповідей.

 

Ось як наклейка виглядає на практиці в профілі нашого порталу в Instagram 

Підпишіться: instagram.com/proidei_com

 

Джерело: Later

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Q/A: Що запитуватиу діджитал-маркетолога на співбесіді ❓

♬ original sound – Маркетинг для всіх

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: