Це кейс реклами, який на 100% заперечує все, чому креативників навчають у рекламних школах.

Adidas Originals створив досить химерний 12-годинний відеоролик на YouTube зі своїми новими кросівками ZX, де показує надзвичайно довгу роботу як типовий кейс “контенту ескапізму”, який споживають підлітки в інтернеті.

Ескапізм (від англ. escape — втеча; втікати, втекти, врятуватись) — втеча від дійсності, втрата реальності.

Відео під назвою “ZXience Network” містить потік “дивно задовольняючих” ASMR-подібних кліпів.

ASMR (Autonomous sensory meridian response) — автономна сенсорна меридіональна реакція. Це неологізм, що виник у онлайн-культурі, який описує феномен сприйняття, що характеризується виразним приємним відчуттям поколювання на шкірі голови або інших частинах тіла у відповідь на певні зорові, слухові чи інші стимули. 

Відео створено агенцією Johannes Leonardo, яку було визнано Проривною агенцією року за версією Adweek у 2019 році. 

Рей Смілінг, креативний директор Johannes Leonardo, розповів, що потік створений таким, щоб бути “інтригуючим, заспокійливим, трохи заплутаним і трохи хаотичним”. Відео має мету — скористатися тенденцією сюрреалістичного, абсурдного та «дивно задовольняючого» контенту в інтернеті, який «стимулює почуття» і є одночасно заспокійливим та химерним.

 

“Це 100% усіх речей, які вам скажуть в рекламній школі ніколи не робити”, — сказав він. “Це  “повільне телебачення” N-го ступеня. Ви можете включати ZX на другому екрані у якості фону, коли ви працюєте вдень, або ви б могли дивитися його о 2 годині ночі, щоб заспокоїти свої думки. У будь-якому випадку, спостерігаючи за ZX, ви відчуєте полегшення від свербіжу, про який ви, можливо, і не знали”, — розповів Рей Смілінг, креативний директор Johannes Leonardo, автор ролика The ZXience Network для adidas Originals.

 

The ZXience Network для adidas Originals

Ось повна версія відео:

Джерело: https://youtu.be/RrOGoxxoF54

 

! PRO Ідеї стежить за найяскравішими кейсами реклами та креативних комунікацій України та світу, щоб ви могли бути в курсі всіх візуальних трендів — що створюють найкращі маркетингові команди світу і з яким контентом взаємодіє ваша цільова аудиторія глобально. 

Джерело: Adidas, Adweek

Послуги PRO Ідеї

Читати більше:

None found