Adidas запускає нову версію бігових кросівок Ultraboost DNA у співпраці з Lego.

Це унікальне поєднання – знаковий логотип компанії у три смуги тепер виготовлений зі справжньої пластикової цегли Lego, що дозволяє зробити кастомізовані кросівки на будь-який смак.

Adidas Ultraboost DNA X Lego Plates, нові лего-кросівки на 200 доларів мають прозорі пластикові прорізи збоку у формі плоских слуг Lego розміром два на шість: достатньо, щоб вмістити по три смуги Lego по дві на кожну смужку.

Взуття також має кілька інших фанових брендових елементів Lego, включаючи логотип Lego та деталі у стилі цеглинок вгорі та підошві взуття. Внутрішня обшивка також виконана в яскравому жовтому кольорі Lego.

І хоча взуття поставляється з колекцією лего-цеглинок в основних кольорах, мабуть, ніщо не заважає вам поміняти їх на більш цікаві кольори з власної домашньої колекції Lego для ще більш індивідуального вигляду.

Все це насправді туманно нагадує Crocs – зокрема, шарми Jibbitz, які дозволяють власникам створити унікальний стиль, оздоблюючи своє взуття. Основна різниця тут полягає в тому, що цеглинки Lego є дещо більш поширеними, а взуття Ultraboost – трохи моднішим.

Продажі кросівок Adidas Ultraboost DNA X Lego запустили у четвер, 8 квітня, о 10 ранку за європейським часом через веб-сайт Adidas за 200 доларів.

Джерело: Adidas

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: