Журнал Fortune оголосив  традиційний рейтинг World’s Most Admired Companies за 2021 рік.

Перша п’ятірка залишилася практично незмінною, Apple, Amazon, Microsoft і Walt Disney утримують перші чотири місця, а на п’яту сходинку піднявся Starbucks, який потіснив Berkshire Hathaway. Apple, провідний постачальник персональних технологій, очолює список вже 14-й рік поспіль, базуючись на опитуванні близько 3800 керівників корпорацій, директорів та аналітиків. 

Компанії, які стали «життєво важливими» в пандемію, продемонстрували помітне зростання. Свої показники поліпшили Netflix – відеосервіс повернувся в першу десятку, а також рітейлери Walmart (№ 11) і Target (№ 17) отримали свої найвищі рейтинги з 2011 та 2008 років відповідно. 

Новачками в топ-50 стали виробник чіпів Nvidia, фармакологічна компанія Abbott Laboratories і платіжний сервіс PayPal. У сфері інформаційних технологій кращу позицію займає Accenture (33 місце).

Fortune визначає компанії, «гідні захоплення», на основі опитування консалтингової компанії Korn Ferry. У ньому беруть участь 3820 топ-менеджерів і аналітиків, вони оцінюють найбільші компанії з 52 галузей за дев’ятьма критеріями. Враховуються привабливість для інвесторів і здобувачів, соціальна відповідальність, якість управління та продуктів і інші фактори. Всі вони формують корпоративну репутацію учасників рейтингу.

Джерело: Fortune 

Тест. Ви замислювалися про вік ваших улюблених лідерів думок? Кролику Бані – 90 чи 80 років?

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: