Розбираємо три вражаючі кейси української реклами в червні. 

Rozetka

До свого 15-річчя Rozetka випустила серію рекламних креативів у навмисно олд-скульному стилі як посилання до вигляду реклами в рік початку роботи першого українського маркетплейсу: старий логотип бренду, непоєднувані дратуючі кольори, вордовські надписи зі спецефектами та навіть сітка “вкраденого стокового зображення” з характерним копірайтом.

Вірусного ефекту досягнуто, мережа одразу почала бурхливі обговорення – хто таке придумав і чому все так дратує у цих зображеннях. 

Джерело: Rozetka
Джерело: Rozetka

Windrose

Авіакомпанія «WINDROSE» придумала цікаву та позитивну комунікацію про запуск авіапольотів в межах України.

Креативній команді вдалося емоційно обіграти складну ситуацію через карантин та обійтися без обіцянок і пояснень. Вони поставили на людське та зачепили позитивні тригери усіх українців – мрії про смачну одеську рибку, затишні львівські вулички тощо. 

Джерело: Windrose

 Сміливе втілення сучасних трендів реклами можна зафіксувати і у рекламному відео – воно про реальних людей, без прикрас, дорогого продакшену і вуалі першості та успішності. 

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🔴🔵 ХАРКІВ – ЛЬВІВ ⠀ 📢 Відкриваємо сезон подорожей Україною! ⠀ Цей квиток Windrose для зірки 🤩 харківської висотки, яка мріє втекти з домашніх концертів до вуличних музик 🎷🎸🎻 на площу Ринок. ⠀ ☑️ З Харкова до Львова за чотири години. ⠀ Ми з’єднали 🏙 Київ, Львів, Одесу, Дніпро та Харків регулярними авіарейсами ✈️, аби усі домашні мрійники швидко потрапили до місць, які їх ваблять, і стали від того трохи щасливішими. 🙂🙃 ⠀ Квитки можна забронювати на сайт windrose.aero ⠀ Полетіли? ⠀ 🌈 Зближуємо з мріями.

Допис, поширений WINDROSE airlines (@windrose_airlines)

Сільпо 

У мережі гіпермаркетів “Сільпо” переграли давновідомий прийом про пару для банана, і він вкотре в своїй історії спрацював.

Цей кейс може бути прикладом для всіх бажаючих бути креативними і не перейматися про першоджерело ідеї. У рекламі, як і в моді, все розвивається циклічно. 

Джерело: eco_pacs

Рекламний контент має органічно розвиватися разом з цільовою аудиторією, щоб його розуміли, він захоплював та працював на впізнаваність та продажі для компанії.

Читати більше:

Підписатися зараз