Airbnb перевершив оцінки Wall Street щодо прибутків і доходів у четвертому кварталі.

Компанія повідомила, що в четвертому кварталі було заброньовано 73,4 мільйона ночей і вражень, що майже на 8% менше, ніж у попередньому кварталі та відсутні оцінки. Airbnb очікує, що кількість ночей у першому кварталі 2022 року та заброньованих вражень значно перевищать рівень у першому кварталі 2019 року.

Airbnb перевершив оцінки Уолл-стріт щодо прибутків і доходів у четвертому кварталі, оскільки туристична компанія продовжувала відновлюватися після пандемії Covid-19. Акції компанії виросли приблизно на 4% під час торгів у неробочий час.

Ось ключові цифри:

Прибуток на акцію: 8 центів проти 3 центів, які очікуються в опитуванні аналітиків Refinitiv.
Дохід: 1,53 мільярда доларів проти 1,46 мільярда доларів, очікуваних Refinitiv.

Airbnb очікує, що в першому кварталі 2022 року ночі та заброньовані враження значно перевищать рівень у першому кварталі 2019 року. За його оцінками, у першому кварталі 2022 року виручка впаде від 1,41 до 1,48 мільярда доларів, що перевищить оцінки аналітиків у 1,24 мільярда доларів.

Компанія повідомила, що в четвертому кварталі було заброньовано 73,4 мільйона ночей і вражень, що майже на 8% менше, ніж у попередньому кварталі та відсутні оцінки. За даними StreetAccount, аналітики очікували 74,96 мільйона ночей і вражень за квартал. Тим не менш, цей показник зріс на 59% у порівнянні з минулим роком, коли пандемія Covid-19 сильно вплинула на туристичну індустрію.

Airbnb у своєму листі до акціонерів за четвертий квартал заявив, що швидко відновився після наслідків пандемії. У компанії заявили, що негативний вплив омікрон на бронювання та скасування був нижчим, ніж у дельта-варіанті. У грудні заброньовані ночі зросли більш ніж на 40% порівняно з 2020 роком, повідомили в компанії.

«Незважаючи на постійну короткострокову невизначеність, ми бачимо докази сильного відкладеного попиту: станом на кінець січня 2022 року у нас було на 25% більше ночей, заброньованих на літній сезон подорожей, ніж у цей час у 2019 році», – йдеться в повідомленні. написав.

Дохід за четвертий квартал склав 1,5 мільярда доларів, що на 78% більше, ніж у минулому. Чистий прибуток Airbnb становить 55 мільйонів доларів, це перший прибуток у четвертому кварталі. Це зниження порівняно з попереднім кварталом, але значне покращення порівняно з чистим збитком у розмірі 3,89 мільярда доларів, зафіксованим у четвертому кварталі 2020 року.

За даними StreetAccount, загальна вартість бронювання, яку Airbnb використовує для відстеження прибутків хостів, плати за послуги, плати за прибирання та податків, склала 11,3 мільярда доларів у четвертому кварталі, що трохи більше, ніж оцінки Уолл-стріт у 11,08 мільярдів доларів.

Революція у подорожах

Середні денні ставки зросли на 20% порівняно з минулим роком до $154 у четвертому кварталі.

Airbnb присвятив велику частину свого часу своєрідній «революції у подорожах», оскільки віддалена робота стає більш постійним варіантом для багатьох у США.

Як наслідок, Airbnb повідомила, що середня тривалість поїздки за останні два роки зросла приблизно на 15%, а перебування тривалістю понад сім днів зараз становить майже половину всіх заброньованих ночей. Тим часом довгострокове перебування тривалістю 28 і більше ночей продовжує залишатися найшвидше зростаючою категорією за тривалістю поїздки. Ці тривалі перебування склали 22% від загальної кількості ночей, заброньованих у четвертому кварталі, що на 16% більше, ніж у четвертому кварталі 2019 року.

«Вперше в історії мільйони людей тепер можуть жити де завгодно», – сказав генеральний директор Браян Ческі під час розмови про прибутки компанії. Ческі нещодавно оголосив, що буде жити в різних Airbnbs, міняючи місця кожні кілька тижнів. Він сказав, що зараз перебуває в Маямі.

Компанія заявила, що зараз має найбільшу кількість листингів, але не надала цифру.

Джерело: CNBC

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

 

@proidei.com

Новинки TikTok і мрії маркетолога 😅

♬ оригинальный звук – kanatbakirovv

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook, LinkedInInstagram, дивіться нас в YouTube та TikTok, і обов’язково підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: