За підсумками традиційного “Дня холостяка” 11 листопада 2020 року на AliExpress клієнти ПриватБанк оплатили картками понад 470 тисяч купівель на суму 7,8 мільйона доларів США.

Середня сума покупок українців на розпродажі Ali цього року становить 16 доларів США. А максимальна вартість купленого в день шопінгу товара – 7200 доларів США.

За даними статистики ПриватБанк, 11 листопада 2020 року порівняно з торішнім днем шопінгу зафіксовано зниження кількості покупок у півтора разі, а обсягів трат удвічи – у 2019 році картками ПриватБанку було оплачено 856 тисяч купівель на 16 мільйонів доларів США.

Середня сума купленого на розпродажі товару майже не змінилась – торік вона становила 18 доларів США. А от вартість найдорожчої покупки у 2019 році становила всього 2800 доларів США. 

 

InstaЧек. Топ-25 украинских маркетинговых компаний в октябре 2020

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: