Найпівнічніший у світі вантажний вузол Amazon прискорить доставку наявним клієнтам, одночасно розширюючи охоплення нових покупців.

Фейрбенкс, штат Аляска, який розташований приблизно за 360 миль на північ від Анкориджа, має ще одну відмінність: він стає найпівнічнішим повітряним вантажним вузлом Amazon.

Amazon Air додає Fairbanks, штат Аляска, як нове місце у своїй вантажній мережі електронної комерції, оголосила компанія.

Транспортний партнер Sun Country Airlines вилетів у четвер увечері вантажним літаком 737-800 з міжнародного аеропорту Портленда першим рейсом з пакунками Amazon (NASDAQ: AMZN ). У четвер Amazon також розпочав щоденне сполучення з Толедо, штат Огайо, завдяки наземному обслуговуванню Pinnacle Logistics.

Міжнародний аеропорт Фейрбенкс – це другий після Анкориджа вантажний термінал Amazon на Алясці та його найпівнічніший шлюз у світі.

“Додавання цього шлюзу в Фейрбенкс дозволяє нам швидше доставляти товари своїм клієнтам, отримуючи при цьому можливість доставки в райони Аляски, які раніше не обслуговувалися Amazon Air”, – сказала Сара Роудс, віце-президент Amazon Global Air. 

Новий вузол включатиме місцеву зону для сортування пакетів, що прямують до наступного пункту призначення. ТОВ “Naniq Global Logistics” відповідає за завантаження, розвантаження, сортування та перевезення вантажів в аеропорту. 

На новому вузлі працюватиме понад 50 працівників.

32 вузол Amazon

За п’ять років Amazon швидко вбудував свою приватну авіакомпанію значну операцію експрес-доставки, щоб забезпечити доставку на другий та наступні дні для своїх основних клієнтів. Онлайн-роздрібні продажі Amazon минулого року зросли на 38,6% і зараз становлять майже третину всіх продажів електронної комерції в США, повідомляє Digital Commerce. 

У своєму активному флоті Amazon має понад 70 фірмових літальних апаратів, діяльність яких виконується підрядниками таких перевізників, як Sun Country та Atlas Air (NASDAQ: AAWW). Фейрбенкс і Толедо – 32-е і 33-е міста в мережі Amazon Air.

У 2020 році Amazon Air розпочала обслуговування в декількох аеропортах, включаючи ще два на Гаваях, Новий Орлеан, Остін (штат Техас), Лейкленд (Флорида) та Лейпциг (Німеччина). Аеропорти-шлюзи – це менші локації, які обслуговують пункт-точку.

Amazon Air планує відкрити свій центральний повітряний вузол у розмірі 1,5 мільярда доларів у Міжнародному аеропорту Цинциннаті / Північний Кентуккі цієї осені. 

Минулого тижня Amazon взяла міноритарну частку в іншому підряднику повітряного транспорту – Air Transport Services Group (NASDAQ: ATSG), який базується у Вілмінгтоні, Огайо.

Джерело: Freight Waves

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: