Ці китайські компанії знали, що роблять, говорить речник. 

Пам’ятаєте, коли постачальники гаджетів Aukey, Mpow, RavPower, Vava, TaoTronics  та Choetech почали загадково зникати з інтернет -магазину Amazon, і виявилося, що Amazon навмисно висмикнув їх, нечітко вказуючи на недоторканність відгуків користувачів?

Виявилося, що це лише верхівка айсберга. Тепер Amazon назавжди заборонив понад 600 китайських брендів у 3000 різних облікових записах продавців, підтверджує компанія The Verge.

Amazon каже, що це загальний підсумок п’яти місяців глобального розгортання, і він більше не соромиться повідомляти, чому: представник розповів, що ці 600 брендів були заборонені за свідоме, неодноразове та суттєве порушення політики Amazon, особливо тих, що стосуються зловживань щодо відгуків.

Раніше South China Morning Post повідомляли про ці цифри з посиланням на інтерв’ю з віце-президентом Amazon Asia на державному телебаченні.

Розправа з Amazon почалася на тлі звітів Ніколь Нгюен з The Wall Street Journal про те, як такі компанії, як RavPower, пропонували подарункові картки в обмін на відгуки.

 

Джерело: twitter.com/nicnguyen

Amazon заборонив практику заохочених оглядів у 2016 році, але це складна справа: деякі з цих пропозицій маскуються як програма тестування VIP або розширена гарантія. Інші компанії пропонують стимули тільки після того, як ви залишили поганий відгук – вони дадуть вам безкоштовний продукт або запропонують “повернення” коштів без необхідності повертати товар, якщо ви видалите свій негативний відгук.

Джерело: twitter.com/StarFire2258

Незрозуміло, які ще китайські бренди можуть бути включені до останньої репресії Amazon – і цілком можливо, що деякі з їх продуктів випадуть з мережі Amazon. Незважаючи на те, Aukey був один з перших гучних компаній, яка отримала бан в травні, компанія продовжувала продавати навушники суб-бренду в липні, і ви можете все ще замовити пару з них на Amazon навіть сьогодні. Також ви можете легко знайти Choetech бездротові зарядні панелі і батареї RavPower. В The Verge попросили Amazon пояснити свою політику щодо заборони ухилення.

На початку липня материнська компанія Shenzhen Youkeshu Technology (більш відома як YKS) повідомила, що Amazon закрив 340 інтернет-магазинів YKS і заморозив свої активи на суму понад 20 мільйонів доларів, повідомляє South China Morning Post. Видання описує YKS як одного з найбільших китайських роздрібних продавців платформи.

Ось повна заява Amazon:

“Amazon наполегливо працює над створенням бездоганного досвіду в нашому магазині, щоб клієнти могли впевнено робити покупки, а продавці мали можливість розвивати свій бізнес на тлі здорової конкуренції. Клієнти покладаються на точність та достовірність відгуків про продукти для прийняття обґрунтованих рішень про купівлю, і у нас є чітка політика як для рецензентів, так і для партнерів з продажу, яка забороняє зловживання нашими функціями спільноти. Ми призупиняємо, забороняємо та вживаємо юридичних заходів проти тих, хто порушує цю політику, де б вони не були у світі.

Ми продовжимо вдосконалювати виявлення зловживань та вживатимемо заходів проти поганих суб’єктів, включаючи тих, хто свідомо втручається у численні та неодноразові порушення політики, включаючи перевірку зловживань. Ми впевнені, що наші кроки відповідають інтересам наших клієнтів, а також чесного бізнесу, який становить переважну більшість нашої глобальної спільноти продажів”.

Джерело: The Verge

 

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com Якщо ви починаєте онлайн-просування, наші співчуття 😅 #digitalmarketing #маркетинг #сайт #таргетинг #proідеї ♬ Lazy Sunday – Official Sound Studio

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: