Дослідники використовують машинне навчання для виявлення аутизму у дітей.

Батьки та лікарі стикаються з важкою дилемою, коли мова йде про виявлення та лікування розладу аутистичного спектру (РАС) у дітей.

Дуже важливо діагностувати РАС якомога раніше на початку розвитку дитини. Виявлення та початок лікування розладу аутистичного спектру (РАС) у віці від 18 до 24 місяців може підвищити рівень IQ дитини до 17 балів – в деяких випадках переносячи їх у „середній” рівень IQ дитини 90-110 (або вище) it) – і значно поліпшити якість життя дитини.

Але поточний процес раннього скринінгу не надто точний, оскільки він спирається на анкету, яку батьки відповідають про поведінку своєї дитини (як правило, на 18-місячному обстеженні дитини). І ці анкети часто дають помилкові результати. Насправді серед дітей, батьки яких повідомляють про ранні ознаки РАС в опитувальнику, Доусон каже, що лише у 50% цей діагноз підтверджується ліцензованим клініцистом АСС. Оскільки так мало ліцензованих клініцистів з РАС, які мають право на спостереження за багатьма батьками, які повідомляють про підозру на РАС за допомогою анкети, час очікування, коли діти отримають діагноз, може затягнутися після третього дня народження дитини – затримка лікування за ідеальним вікном часу для потенційного покращення результатів для дітей з РАС.

Міждисциплінарна група дослідників з Університету Дьюка, очолювана Доусоном та професором електротехніки та комп’ютерної техніки Гільєрмо Сапіро, сподівається покращити складну проблему раннього виявлення РАС, поєднавши всюдисущість мобільних пристроїв із силою машинного навчання та комп’ютерного зору. Разом вони припустили, що ці технології можуть створити швидшу, дешевшу, надійнішу та доступнішу систему скринінгу дітей на РАС.

Метод, який вони розробили, не лише привів до нових уявлень про РАС, але також може покращити спосіб оцінки лікарями пацієнтів щодо інших порушень поведінки.

Переглянути відеоролик продукту Amazon:

 

У відеоролику йдеться про історії батьків дітей з проявами аутизму, які з появою нових технологій машинного навчання, можуть найраніше дізнаватися статус захворювання дитини, та відтепер можуть отримати вчасну терапію, яка здатна поліпшити стан здоров’я дітей.

 

Credits:

Production Company: Fackrell Brothers
Director: Fackrell Brothers
Producer: Eb George

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.