Програма Flex Rewards для водіїв-фріланс доставки замовлень Amazon відтепер включає дебетову картку з поверненням готівки.

Amazon випускає нову програму винагород, яка надає водіям доставки Flex простіший доступ до змін на основі обсягу роботи, яку вони зробили для компанії. Представник Amazon підтвердив CNBC, що програма Flex Rewards знаходиться на початковій стадії, але розповсюджується на всіх водіїв США. Окрім доступу до змін, програма також включає доступ до дебетової картки з поверненням готівки, а також знижки та фінансові послуги.

Amazon Flex, випущений у 2015 році, який тепер доступний у понад 50 містах США, – це послуга, яка дозволяє водіям-фрілансерам підписуватись на чергування для доставки замовлень Amazon або Whole Foods. На думку CBNC, нова програма винагород може стимулювати водіїв виконувати більше замовлень для Amazon, а не розділяти свій час на співпрацю з їх конкурентами в США – Uber та Instacart.

Таблиця на сайті Amazon показує, що доступно на кожному рівні винагороди.

 

Джерело: flex.amazon.com

 

Для водіїв особливо корисна функція програми винагород «бажане планування», яка включає простіший доступ до змін замовлень та доставки. Хоча CNBC зазначає, що водії можуть іноді мати лише кілька секунд, щоб підписатись на “блоки” зміни, вищі рівні програми винагород дають до 30 хвилин, щоб прийняти зарезервовану зміну. Водії можуть реєструвати бажані станції доставки, дні та час, і отримуватимуть більше пропозицій зарезервованих змін, коли вони будуть вищі в програмі, говорить Amazon.

Програма винагород базується на балах, які водії заробляють на основі кількості доставки та зміни, які вони виконують. Додаткові бали надаються на основі таких показників, як своєчасне виконання поставок. Хоча бали водія скидаються з кожним тримісячним періодом заробітку, Amazon каже, що будь-які накопичені винагороди застосовуватимуться протягом наступного періоду.

Крім бажаної функції планування, програма також включає дебетову картку, яка пропонує повернення грошей за покупки, включаючи пальне та товари, замовлені в Amazon. Повернення грошей за покупку пального сягає 6%, залежно від рівня водія, і вони також отримають 2% готівки за покупки в Amazon і 1% за інші витрати. Рахунок дебетової картки надається компанією Green Dot та постачається з додатком для відстеження та управління транзакціями.

Згідно з веб-сайтом Amazon, реєстрація для програми Flex Rewards не потрібна. Водії можуть відстежувати кількість балів, які вони накопичують, через додаток Amazon Flex.

Джерело: CNBC

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: