Згідно з новим звітом Sensor Tower, середньомісячні активні користувачі (MAU) 500 найкращих додатків у світі перевищили 90 мільйонів у другому кварталі 2021 року. 

У 2-му кварталі 2020 року, коли використання мобільних додатків різко зросло під час карантинів, у середньому на місяць було 84,6 мільйона активних користувачів додатків, що на 18% більше, ніж у другому кварталі 2019 року. 

Хоча більшість країн зараз скасували карантинні режими та послабили обмеження, тенденція до зростання продовжилася у 2-му кварталі 2021 року, і в 500 найбільших додатках світу зараз в середньому 91,7 млн. Щомісячних активних користувачів, що на 8,4% більше за рік. 

Найбільший щорічний приріст для бізнес-додатків спостерігався серед активних користувачів щомісяця

Бізнес став однією з найкращих категорій додатків у 2020 році, оскільки мільярди людей у ​​всьому світі почали працювати вдома під час карантинів. Зростання продовжилося в першій половині 2021 року, що зробило категорію найшвидше зростаючою за місяць активних користувачів. 

Порівняно з першим кварталом 2018 року, за даними Sensor Tower, бізнес -додатки мали загальний річний темп зростання (CAGR) приблизно 42% середньомісячних активних користувачів.

Користувачі провели майже 30 хвилин у розважальних програмах

Дослідження також виявило, що користувачі мобільних пристроїв щороку в першому півріччі 2021 року щодня проводили в середньому майже 29 хвилин у топ-100 розважальних додатків на iOS. 

За цією категорією слідували програми соціальних мереж, в яких користувачі проводили в середньому приблизно 24 хвилини на день. 

 

Стрілялки залучають найбільш щоденно активних користувачів

У той час як Hypercasual залучав у середньому найбільшу кількість активних користувачів щомісяця та щотижня, ігри Shooter бачили найбільш щоденно активних користувачів серед усіх ігрових жанрів. У 50 найкращих іграх-шутерах у другому кварталі 2021 року було в середньому 7,6 мільйона DAU.

Жанр був підсилений популярними іграми королівської битви, включаючи PUBG Mobile, його китайську версію Game For Peace та Garena Free Fire. 

Sensor Tower зазначає, що PUBG Mobile може спостерігати тенденцію до зниження щоденних активних користувачів у Китаї, оскільки ця країна нещодавно постановила, що ігрові компанії обмежують час гри для неповнолітніх.

Джерело: Sensor Tower

Подія для маркетологів:
18-я онлайн-конференція з просування на західних ринках – NaZapad

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

З яких фахівців має складатися команда з діджитал-маркетингу – мінімальний формат 😎 Про розробників та SEO-фахівців поговоримо окремо 😉

♬ Lazy Sunday – Official Sound Studio

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: