Згідно з новими даними Sensor Tower, витрати користувачів на мобільні додатки за різдвяний період у Європі зросли до 54,6 млн доларів.

Це означає майже 30% зростання порівняно з попередніми 42,4 млн доларів у 2019 році. Зростання було обумовлено блокуванням пандемії, що призвело до значного зростання кількості завантажень мобільних додатків.

Середні темпи зростання в Європі були трохи нижчими, ніж у решті світу, у сукупності 34,5%, що досягло 407,6 млн доларів на день.

Витрати на програми в Європі становили майже 13,4% загального доходу для App Store та Google Play Store.

Категорія ігор зафіксувала найвищий стрибок денних доходів на загальну суму 36,6 млн доларів США або 67% від загальної суми.

Источник: sensortower.com

Витрати на мобільні ігри зросли на 21% з 30,2 млн. доларів у 2019 році. Видатними іграми стали Brawl Stars та Roblox.

Доходи від неігрових додатків зростали швидше, ніж ігри (50%), склавши 18 млн доларів або 33% витрат на додатки. Серед найкращих неігрових додатків були Tinder, Disney + та YouTube.

Розважальні програми склали найбільшу частину неігрових витрат – загалом 2,6 млн доларів. Категорія “Розваги” становила 2,6% усіх витрат користувачів на Google Play.

Німеччина виявилася найвигіднішою європейською країною для видавців мобільних додатків під час Різдва з доходом у 11 млн доларів. За ним слідувала Великобританія – 10,4 млн доларів.

Джерело: Sensor Tower

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: