Це останній знак того, що Apple стає все більш прозорим щодо схвалення та відхилення додатків для iPhone.

Apple заявив у вівторок, що відхилив майже 1 мільйон додатків, які вперше були подані до її App Store у 2020 році.

Оголошення є останньою ознакою того, що Apple стає більш прозорим щодо того, як він схвалює та відхиляє додатки для iPhone у відповідь на перевірку, включаючи позов від Epic Games та регуляторну увагу законодавців.

Apple стверджує, що, маючи систему, в якій компанія схвалює кожен з 1,8 мільйона додатків у магазині та їх оновлення, перевіряючи програми на основі великого списку правил App Store, вона може захистити користувачів iPhone від шахрайства, шкідливого програмного забезпечення та якісний досвід користувачів.

Apple запропонував ряд статистичних даних про процес відхилення додатків у 2020:

•  Він відхилив майже 1 мільйон додатків, які були подані вперше.

•  Він відхилив майже 1 мільйон оновлень додатків.

•   Вилучено 48 000 додатків за використання ”прихованих або недокументованих функцій”, часто програмних засобів, які Apple використовує всередині для власних програм.

•  150 000 програм було вилучено, оскільки вони були спамом або скопіювали іншу програму.

•  215 000 додатків було вилучено, оскільки вони зібрали занадто багато даних користувачів або інші порушення конфіденційності.

•  95 000 додатків було вилучено через шахрайство, часто через те, що вони змінились після огляду Apple на додатки іншого типу, включаючи азартні програми або порнографію.

•   Apple завантажив 470 000 облікових записів зі своєї програми для розробників через шахрайство.

•  Крім того, компанія Apple заявила, що минулого місяця відхилила 3,2 мільйона установок програм, що використовують корпоративний сертифікат, що є способом уникнути App Store за допомогою інструменту, який великі компанії використовують для встановлення програм внутрішнього використання на корпоративних айфонах.

Реакція на звинувачення

Розкриття інформації відбувається внаслідок антимонопольної справи Epic Games проти Apple, яка зосереджується на помилках App Store. Виробник Fortnite прагне змусити Apple дозволити йому пропонувати власний магазин додатків для iPhone й обходити 30% комісії Apple Store за покупки в додатках.

Адвокати Epic стверджують, що App Store від Apple – це ”огороджений сад”, який заважає конкуруючим виробникам програмного забезпечення, а правила Apple застосовуються нерівномірно до різних розробників.

Epic також зазначив, що процес Apple недосконалий, іноді дозволяє затвердити зловмисне програмне забезпечення для магазину, а також, що власні співробітники Apple іноді кажуть, що його процес недостатньо хороший для запобігання шахрайству. У ході судового розгляду Epic Games допитав старшого директора Apple Трістана Косминку, який керує відділом Apple Review App, і змусив його визнати, що Apple робить помилки в деяких додатках, які вона схвалює або відхиляє.

У слайдах, представленому в ході випробування, Apple заявила, що використовував комбінацію 500 рецензентів та автоматизованих перевірок для перегляду приблизно 5 мільйонів додатків на рік, включаючи оновлення, між 2017 і 2019 роками, із відхиленнями від 33% до 36%. На суді співробітники Apple стверджували, що кількість помилок, які він робить, є незначною, у порівнянні з масштабами її App Store.

Джерело: Apple

Apple захищає App Store як важливу і неподільну частину свого бізнесу, заявляючи, що це єдиний спосіб для споживачів встановити програмне забезпечення на iPhone.

Минулого тижня юрист Apple стверджував, що дозволити користувачам встановлювати програмне забезпечення поза межами App Store, як це робить Android, створює ризики для безпеки, і що Apple не хоче бути Android.

Джерело: CNBC

Дивіться новий випуск найяскравіших новин маркетингу

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.