Нова реклама Apple – це парад знаменитостей, презентований разом із новинками: MacBook Air, MacBook Pro та Mac mini.

Apple випустив нову рекламу “За Mac”, яка по суті є чорно-білим слайд-шоу знаменитостей на MacBooks. Однак простота реклами працює – знайомі обличчя, часто осяяні світлом екрану комп’ютера, надсилають потужне повідомлення. Якщо ці геніальні талановиті люди покладаються на продукти Apple, то чому б так не робити всім?

Реліз цієї реклами збігся з останньою презентацією продуктів від Apple під час онлайн-заходу, який відбувся зі штаб-квартири в Купертіно, штат Каліфорнія, 10 листопада. Технологічний гігант представив оновлену версію своїх MacBook Air, 13-дюймових MacBook Pro та Mac mini, кожна з яких має новий чіп M1, розроблений Apple.

Назвавши новий чіп “проривом”, який готувався роками, генеральний директор Apple Тім Кук заявив, що новий продукт забезпечує “вражаючу продуктивність, надзвичайний час автономної роботи та доступ до більшої кількості програмного забезпечення та програм, ніж будь-коли раніше”, особливо у поєднанні з новою операційною системою бренду Big Sur.

Джерело: https://youtu.be/b3VcGKv9Cfw

“Цей фільм вшановує блискучі уми, що роблять велике за допомогою Mac – Kendrick Lamar, Gloria Steinem, Billie Eilish, RuPaul, Tarana Burke, Spike Lee, Stephen Colbert, Takashi Murakami, Saul Perlmutter, досягнення яких відзначено SMASH, платформою, яка визначає наступне покоління вчених, забезпечуючи рівний доступ до STEM для кольорових студентів”, – повідомляє Apple. 

Behind the Mac — Greatness

Джерело: Apple

 

InstaЧек. Топ-25 украинских маркетинговых компаний в октябре 2020

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: