Apple у новій рекламній кампанії показує, як “створювати фільми як фільми” на iPhone 12 Pro.

Для сприяння випуску свого останнього пристрою iPhone 12 Pro, Apple створила 68-секундний глобальний ролик під назвою «Створюй фільми як фільми», який підкреслює потужність камери телефону та його потенціал для створення вмісту.

Нова лінійка iPhone 12 Pro пропонує найвищу якість відео від Apple і забезпечує функцію зйомки, редагування, відтворення та Dolby Vision.

Концепція реклами полягає в тому, щоб показати можливості телефону та повідомити, що майбутнім режисерам більше не потрібна величезна кількість обладнання для створення фільму – вони можуть зняти його на свій телефон.

Енергетичне місце демонструє виробників кінофільмів “зроби сам” у низці сценаріїв, від зйомок скейтбордистів до гонок на швидкісних автомобілях.

Apple створила цю локацію самостійно, його режисером став Кім Геріг з Somesuch Films, а Лінус Сандгрен – лауреат Оскара за La La Land, First Man та American Hustle — директором зйомки.

Композитором телевізійної та цифрової реклами Денні Елфманом було встановлено оригінальну партитуру, яка була записана живим та соціально віддаленим оркестром у знаменитих лондонських студіях Abbey Road. Раніше Ельфман створив відомі партитури для фільмів та телевізійних шоу, включаючи “Бетмен”, “Люди в чорному”, “Жук-жук” та “Кошмар перед Різдвом”.

Нагадаємо, що раніше цього року Apple випустила остаточну рекламу про виклики роботи вдома під час пандемії для просування продуктового набору Apple at Work.

Семихвилинний комедійний ролик став продовженням популярного в 2019 році ролика “Underdogs ” і показав команду, якій доручено створити новий прототип, зловісно названий “Скринька Пандори”.

Креативна команда Apple демонструє потужні кейси бренд-маркетингу в онлайн-просуванні своїх лінійок продуктів, не шкодуючи бюджету на залучення до створення реклами найкращих талантів світу.

 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше:

None found