Apple підвищить зарплату співробітникам роздрібної торгівлі на 10%, оскільки намагається подолати складний ринок праці - PRO ІДЕЇ
Apple підвищить зарплату співробітникам роздрібної торгівлі на 10%, оскільки намагається подолати складний ринок праці

Apple підвищить зарплату співробітникам роздрібної торгівлі на 10%, оскільки намагається подолати складний ринок праці

Apple дає підвищення до 10% деяким працівникам роздрібної торгівлі, повідомляє Bloomberg.

Apple підвищить зарплату своєму роздрібному персоналу, щоб утримати працівників під час поточної нестачі робочої сили, повідомляє Bloomberg у п’ятницю.

Джерела, які знають про це, повідомили Bloomberg, що компанія оголосила про підвищення працівникам минулого тижня. Збільшення коливаються від 2% до 10% і стосуються продавців, персоналу технічної підтримки Genius Bar і деяких старших погодинних працівників, повідомили джерела Bloomberg.

Не всі співробітники роздрібної торгівлі Apple отримали його, і рішення про те, хто отримав підвищення, принаймні частково вирішувалося тим, чи працювали вони в компанії до 2020 року, повідомляє Bloomberg.

Apple не відповіла відразу, коли Insider звернувся за коментарем.

Bloomberg повідомив у вівторок, що технологічний гігант також збільшив пільги для працівників магазинів, включаючи більше оплачуваних лікарняних для всього персоналу та оплачувану відпустку для працівників, які працюють неповний робочий день.

Повідомляється, що група з понад 50 співробітників роздрібної торгівлі Apple залишила роботу напередодні Різдва на знак протесту проти умов праці. Серед їхніх вимог були «підвищення прожиткового мінімуму», «більш доступна оплачувана відпустка» та «повні пільги для працівників, які працюють неповний робочий день».

Згідно з іншим звітом Bloomberg, Apple запропонувала одноразові бонуси в розмірі 1000 доларів США співробітникам, прийнятим на роботу до 31 березня 2021 року . Він також надав 500 доларів бонусів співробітникам, прийнятим на роботу після цієї дати.

У грудні технологічний гігант запропонував деяким інженерам величезні бонуси на основі акцій у розмірі від 50 000 до 180 000 доларів, щоб запобігти їхньому переходу до конкуруючих компаній, таких як Meta, повідомляє Bloomberg.

Джерело: Bloomberg

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com Відповідь на коментар @mormorskaya ♬ Gustavo Santaolalla-Babel – 陈秋秋

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook, LinkedInInstagram, дивіться нас в YouTube та TikTok, і обов’язково підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку.

Читати більше:

  • Поділитися:

Колектив інформаційного бізнес-порталу "PRO Ідеї. Головні новини маркетингу" складається з проактивних маркетологів, діджитал-маркетологів, PR-менеджерів, бренд-менеджерів, SMM-менеджерів, HR-менеджерів, дизайнерів, журналістів та письменників.

Для пошуку натисніть Enter, для виходу натисніть ESC.