Як би виглядав голівудський кінематограф, якщо він знімався б вертикально – показує Apple. 

Попросіть випадкову людину сфотографувати або зняти вас на відео, і ви, швидше за все, отримаєте вертикальний знімок. Це зручний спосіб тримати телефон, і такі платформи, як Instagram Stories, Snapchat і TikTok значною мірою зробили його за замовчуванням основним для особистого та домашнього контенту.

Однак, вертикаль залишається тестовим форматом для відеопрофесіоналів та багатьох ветеранів агентств, які продовжують розглядати горизонтальний формат як єдиний допустимий формат розповідей високого калібру.

Тепер Apple прагне усунути розрив між цими двома формату, створивши голлівудський фільм високого калібру, знятий повністю вертикально, і повністю на iPhone 11 Pro.

«Вертикальне кіно» від агентства TBWA \ Media Arts Lab – це 9-хвилинне перетворення історії Голлівуду, що показує, як багато популярних жанрів могли виглядати або навіть удосконалюватися вертикальним обрамленням.

Цей короткометражний фільм був знятий режисером “Оскара” Деміеном Шазелом, який написав і режисерський “La La Land” 2016 року.

Джерело: apple.com

Читати більше: