Компанія Apple повідомила корпоративний персонал цього тижня, що вона відкладає своє заплановане повернення в американські офіси в лютому до невизначеної дати, згідно з повідомленнями, згідно з повідомленнями Bloomberg News і репортерки NBC News Зої Шиффер.

Кожен співробітник також отримає 1000 доларів, щоб облаштувати свій будинок для віддаленої роботи, сказав виробник iPhone.

Apple вперше відправила корпоративних співробітників працювати з дому в березні 2020 року на початку пандемії.

Позиція компанії

У записці генерального директора Apple Тіма Кука сказано, що працівники отримають попередні записки за місяць до встановлення нової дати повернення, і що кожен співробітник отримає 1000 доларів, щоб облаштувати свій будинок для віддаленої роботи. Раніше Apple планувала, що більшість співробітників повернуться в офіси 1 лютого.

Речник Apple підтвердив, що нова дата повернення в офіс не була встановлена.

Контекст

Раніше цього місяця сусід із Силіконової долини Google повідомив своїм співробітникам, що їм не доведеться повертатися в офіс 10 січня, як планувалося. Інші технологічні компанії, включаючи Lyft, Uber та Amazon, також перенесли свої дати.

Затримка відбувається на тлі занепокоєння щодо зростання випадків Covid та впливу сильно мутованого варіанту омікрону на здоров’я населення.

Apple вперше відправила корпоративних співробітників працювати з дому в березні 2020 року на початку пандемії в США, хоча деякі офісні працівники повернулися, і більшість магазинів відкриті для роботи.

Тим не менш, компанія продовжує впроваджувати нові продукти та збільшувати продажі в епоху пандемії, хоча культура компанії історично підкреслює особисту співпрацю, яку символізує її центральний офіс Apple Park у Купертіно, Каліфорнія.

Раніше цього тижня компанія Apple закрила три магазини у відповідь на зростання випадків Covid і вимагала від клієнтів, які здійснюють покупки в будь-якому магазині Apple у США, носити маски незалежно від місцевих вимог. Співробітники роздрібної торгівлі мали доступ до щотижневих тестів вдома.

Джерело: CNBC

 

@proidei.com

Зарплати маркетологів в Україні 🔥

♬ оригинальный звук – Никита Карпов

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.