Генеральний директор Snap Еван Шпігель у п’ятницю заявив, що компанія соціальних мереж рада заплатити Apple 30% комісії за транзакції в додатках.

″Ми раді зробити це в обмін на всю дивовижну технологію, яку вони нам надають з точки зору програмного забезпечення, а також з точки зору їх апаратних досягнень”, – сказав Шпігель.

Коментарі Шпігеля суттєво контрастують з коментарями ділового магната Барі Діллера, який у п’ятницю розірвав Apple за свої збори, сказавши, що Apple ”надмірно стягує плату” від Apple.

Виступ на захист Apple Store

″Ми справді відчуваємо, що Snapchat не існував би без iPhone і без дивовижної платформи, яку створила Apple”, – сказав Шпігель на TechCheck. «У цьому сенсі я не впевнений, що у нас є вибір щодо сплати 30% -ної плати, і, звичайно, ми раді це зробити в обмін на всю дивовижну технологію, яку вони нам надають з точки зору програмного забезпечення, але і з точки зору їх апаратних досягнень”.

Натомість Барі Діллер заявляє: ″Думка про те, що вони насправді виправдовують це тим, що кажуть: “Ми витрачаємо всі ці гроші на захист нашого маленького App Store”. Я маю на увазі, що це злочин. Ну, це буде злочинно”.

Коментарі Діллера надійшли того ж дня, коли генеральний директор Apple Тім Кук давав  свідчення у справі про антимонопольний закон, зосередженому на App Store, представленому Epic Games, власника широко популярної відеоігри Fortnite.

Коментар щодо нововведень Apple для захисту конфіденційності

Однак Шпігель заявив, що Apple був чудовим партнером Snap. Він також похвалив рішення Apple внести зміни в останню версію iOS компанії, щоб надати користувачам більше засобів захисту конфіденційності.

″Ми справді погоджуємося з ними щодо змін, які вони вводять для захисту приватності”, – сказав Шпігель. ″І поки що перші інвестиції, які ми зробили майже 10 років тому для захисту конфіденційності користувачів на нашій платформі, дійсно окупаються”.

Що стосується того, як ці зміни щодо конфіденційності впливають на рекламний бізнес Snap, Шпігель зазначив, що компанія працює над тим, щоб допомогти своїм рекламним клієнтам перейти на SKAdNetwork від Apple, який використовується виробником iPhone, щоб допомогти рекламодавцям виміряти ефективність своєї реклами.

″Поки що для нашого бізнесу цей перехід пройшов спокійно”, – сказав Шпігель.

Його коментарі лунають через день після придбання британської компанії WaveOptics за 500 мільйонів доларів та після щорічного саміту компанії Snap Partner. Там Snap анонсував нову версію окулярів з доповненою реальністю Spectaclesнові функції електронної комерції та нову функцію чайових для творців, щоб заробляти гроші.

Джерело: CNBC

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.