Схоже, бета-версія 15.4 додала функцію розпізнавання обличчя в масці у Face ID. 

Схоже, Apple тестує функцію, яка дозволить використовувати Face ID для розблокування телефону навіть у масці. Перший розробник бета-версії iOS 15.4 має скріншот, в якому запитується, чи хочете ви мати можливість використовувати Face ID під час носіння маски, за рахунок зниження безпеки, згідно з фотографіями Брендона Буча в Twitter і MacRumors. На жаль, ця функція буде доступна, лише якщо у вас є новіший пристрій відповідно до 9to5Mac.

Згідно із зображеннями екрана, Apple каже, що «iPhone може розпізнавати унікальні функції навколо очей для аутентифікації», але попереджає, що Face ID буде більш точним, якщо ви налаштуєте його не працювати з маскою.

 

Однак не кожен зможе скористатися цією особливою функцією

9to5Mac повідомляє, що опція працюватиме лише на iPhone 12 і 13. Тестувальники також не змогли використовувати його на iPad Pro 2018 року.

Оскільки пандемія затягується, люди та організації вимагають від Apple додати спосіб, щоб люди могли розблокувати iPhone, залишаючись у масках. Apple представила різні оновлення, щоб допомогти — iOS 13.5 визначить, що ви носите маску, і швидко запитає у вас пароль замість того, щоб намагатися автентифікувати ваше обличчя, а 14.5 дозволить людям із Apple Watch використовувати Face ID під час носіння маски. (Здається, він розблокується для всіх, хто носить маску, якщо ваш Apple Watch знаходиться досить близько до телефону.) Однак для людей без Apple Watch, схоже, що ця функція нарешті може з’явитися на горизонті, якщо це доведено бути достатньо безпечним.

Джерело: The Verge

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

 

@proidei.com Reply to @roksolana.boyanova Активний час вашої аудиторії в TikTok ⏰ #smmукраина #продвижение #маркетинг #таргетинг ♬ You – Petit Biscuit

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: