Більше не буде слова “підписка”, оскільки подкастинг рухається до іншого формату.

Apple Podcasts через кілька тижнів більше не використовуватиме слово “підписатися”. Слухачам буде запропоновано “слідкувати” за їхніми улюбленими подкастами. 

Нове формулювання буде в iOS 14.5, яка має вийти пізніше цього місяця (і доступна в бета-версії).

Том Вебстер з Edison Research заявляє, що 47% людей, які зараз не слухають подкасти, думають, що “підписка” на подкаст буде коштувати грошей.

Слово «підписатися» збиває з пантелику потенційних слухачів більш як 15 років. Дослідження показують, що майже половина людей, які зараз не слухають подкасти, оскільки асоціюють слово «підписатися» з необхідністю платити.

Ряд інших платформ вже підхопили соціальні науки й відмовилися від слова “Підписатися”. Spotify й Audible використовують «Слідкувати», Stitcher використовує «+ слідкувати», а Amazon Music використовує значок серця і «Слідкувати».

Google Podcasts і Castbox як і раніше використовують «+ Subscribe», а Overcast і Castro просто «Subscribe».

Джерело: Podnews

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: