Користувачі Приват24 тепер можуть слухати більш ніж 70 мільйонів пісень в Apple Music в будь-який час і в будь-якому місці, якщо скористуються ексклюзивною пропозицією від ПриватБанку та Visa – отримати до шести місяців Apple Music безкоштовно.

Щоб отримати безкоштовний доступ до сервісу, потрібно до кінця вересня зареєструватися на сторінці сайту банку “Бути діджитал” та перевипустити будь яку власну картку в Приват24 на Digital-картку Visa. Гарантовані 6 місяців безкоштовного користування Apple Music отримають нові користувачі музичного сервісу. Клієнти, які вже користуються чи раніше користувались Apple Music, отримають 3 місяці безкоштовного користування сервісом. 

Apple Music, найдинамічніший у світі сервіс потокового прослуховування музики, який пропонує передплатникам каталог з більш ніж 70 мільйонів треків, які вони можуть слухати без реклами онлайн або завантажувати для офлайн-прослуховування.

Користувачі також можуть створювати свої власні плейлисти або знаходити цікаві добірки від редакторів Apple Music, ділитися музикою з друзями. Крім того, вони також можуть отримувати щоденні підбірки, засновані на їх музичних вподобаннях, слухати радіостанції і дивитися ексклюзивні музичні кліпи, документальні фільми та концерти своїх улюблених артистів. Apple Music також включає в себе Beats 1, глобальну інтернет радіостанцію.

Apple Music працює на iPhone, iPad, HomePod, Apple Watch, Apple TV, Mac, CarPlay і ПК, а також доступна на Android і Sonos.

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: