Згідно зі звітом, відео та медійна реклама є найкращими методами монетизації серед усіх типів додатків. Наступним провідним методом для мобільних ігор є покупки в додатках і нативна реклама для неігрових програм.

За даними Insider Intelligence, автори додатків у всьому світі все ще в значній мірі покладаються на рекламу, щоб заробляти гроші, незважаючи на політику конфіденційності Apple App Tracking Transparency. 

 

 

З іншого боку, за оцінками Statista Digital Market Outlook, до 2022 року витрати на рекламу в соціальних мережах у всьому світі становитимуть близько 141 мільярда доларів, що зробить це найбільшою формою витрат на мобільну рекламу. На другому місці посідають мобільні банери з витратами близько 128 мільярдів, за ними йдуть пошукові та відеореклами.

Відтоді, як у квітні 2021 року набула чинності система ATT, рекламодавці почали перекладати свої бюджети на рекламу Android, і, як наслідок, ціни на рекламу Android почали зростати, оскільки рекламодавці глибоко хвилюються про ефективність реклами, націленої на користувачів iOS.

Згідно зі звітом Financial Times, зміни конфіденційності Apple призвели до втрати таких соціальних мереж, як Snapchat, Facebook, Twitter і YouTube, близько 9,85 мільярдів доларів.

Марк Цукерберг під час конференц-дзвінка в третьому кварталі заявив, що у третьому кварталі Facebook зазнав нестачі доходів через ATT Apple. Дохід компанії в третьому кварталі перевищив 29 мільярдів доларів, що на 35% більше, ніж у минулому році, але не виправдав очікувань аналітиків.

За даними Appsflyer Performance Index XIII, після того, як Apple ATT набув чинності, Apple Search Ads (ASA) обійшов Facebook, який завжди лідирував у iOS, у рейтингу потужності та обсягу.

Твіттер повідомив, що його дохід у третьому кварталі зріс на 37% до 1,28 мільярда доларів і уникнув удару по доходу від змін конфіденційності Apple.  

Джерело: Mobile Marketing Reads

 

@proidei.com Обломали читаку 😅 Дерев шкода #книги #бизнес #маркетинг ♬ оригинальный звук – gres3

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: