TikTok був найбільш завантажуваним неігровим додатком у світі в жовтні 2021 року з понад 57 мільйонами встановлень. 

Країни з найбільшою кількістю встановлень були з Дуїнь у Китаї (17%), за ними йдуть Сполучені Штати з 11%.

Найпопулярніші додатки у світі за жовтень 2021 року за завантаженнями

Повний рейтинг 10 неігрових додатків у всьому світі за завантаженнями за жовтень 2021 року наведено вище. Оцінки завантаження програми отримані з платформи Store Intelligence від Sensor Tower.

Минулого місяця Instagram був другим за кількістю встановлених неігрових додатків у світі з понад 56 мільйонами встановлень, що на 31% більше, ніж у жовтні 2020 року. Країни з найбільшою кількістю встановлень Instagram були з Індії (39 відсотків), за нею йде Бразилія на 6%.

FacebookWhatsApp і Telegram увійшли до п’ятірки найбільш встановлених неігрових додатків у світі за місяць.

Оцінки Sensor Tower включають завантаження для App Store і Google Play у всьому світі з 1 жовтня 2021 року по 31 жовтня 2021 року. Програми Apple і попередньо встановлені програми Google не враховуються. Повідомляється лише про унікальні встановлення. Оцінки Android не включають сторонні магазини. Цифри представляють сукупні встановлення всіх версій програми, наприклад: Facebook і Facebook Lite.

Джерело: Sensor Tower\

 

TikTok для маркетологів:

Підпишися на @proidei.com

@proidei.com

Коли кажуть: Компаніям більше не потрібні директори з маркетингу 🤯

♬ оригинальный звук – Lun

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: