Як відомі мобільні додатки стають дієвим інструментом в маркетингу.

Різноманіття мобільних додатків щодня покращує життя користувачів: онлайн-банкінг, спортивні тренування, підрахунок калорій, документообіг, оптимізація робочих процесів, розваги – перелік можливостей мобільних додатків безкінечний. 

Маркетологи не могли пройти повз величезну популярність додатків, знаходячи з їх допомогою цікаві маркетингові рішення. У цій статті ми розглянемо 3 додатки, які стали не тільки популярною розвагою серед користувачів, але й потужним інструментом маркетингу.

1. Reface

Технологія зміни обличчя на фото та відео далеко не нова: Photoshop  та схожі програми пропонували широкий спектр інструментів для творчості. 

Але український стартап випускників Києво-Могилянської академії Reface, на відміну від інших додатків, які спираються на 3D-модель вашого обличчя, дозволяє накладати ваше обличчя на будь-яке фото за лічені секунди. Така простота у використанні й інтерес аудиторії швидко зробив додаток одним з найпопулярніших у світі

З 1 жовтня 2019 року, завдяки партнерству з Reface, мережа кінотеатрів Multiplex запропонувала робити “Кіноселфі”, давши змогу своїм глядачам відчути себе в ролі головних акторів кіно. 

Відвідувачі кінотеатрів Multiplex змогли додавати своє обличчя на постери фільмів. Ця функція заснована на технології Deepfake, яка використовується для з’єднання і накладання нового зображення на вихідний файл. 

Джерело: facebook.com/uamultiplex

Ще один кейс використання додатку Reface – технологія заміни облич танцівниць кабаре для відомого косметичного бренду Vivienne Sabo. Користувачі завантажували свої фото, щоб побачити себе в новому образі. Органічне охоплення таких роликів в соцмережах склало понад 10 млн користувачів.

Джерело: tonedecabaret.viviennesabo.com

 

2. Getpocket

Додаток Getpocket, який дозволяє зберігати статті, відео, історії та інший контент для подальшого ознайомлення в будь-який інший час завоював популярність користувачів завдяки своїй простоті. Після збереження інформації до Pocket, контент синхронізується на будь-якому пристрої. 

Джерело: getpocket.com

Більшості людей притаманно зберігати контент, до якого рідко хто повертається, але за відгуками додатку простежується тенденція, що користувачі Get Pocket дочитують збережене до кінця.

Таким чином, компанії рекомендують “поширювати” контент соціальних мереж вашої компанії через соціальну інтеграцію Getpocket. За допомогою Getpocket компанії втілюють успішні стратегії поширення контенту соціальних мереж в одному додатку.

Також завдяки застосунку Get Pocket користувачі мають можливість створювати публічні профілі, що допомагає ділитися великою кількістю контенту з підписниками. 

Через Get Pocket ваша компанія може позиціювати себе експертом на ринку, зберігаючи та демонструючи аудиторії найцікавіше та найактуальніше в тій чи іншій області. 

 

Найкращі статті, збережені в GetPocket, у 2020 особливо захоплюючі

Спойлер – ви захочете прочитати їх усі: перехід на сайт.

 

3. TikTok

ТікТок вже давно налічує понад пів млрд користувачів, ставши найбільш популярним додатком серед завантажень з App Store з січня 2018 року по березень 2019. Цікавим є те, що на відміну від інших соціальних мереж, контент в ТікТок не славиться унікальністю – навпаки, користувачі продукують одне й те саме, створюючи своїми публікаціями масштабний “вірусний” майданчик для брендів.

Так, у TikTok реєструють свої акаунти різні бренди: fashion-індустрія, спорт, сфера харчування та інші. Навіть такі відомі бренди як Pepsi, McDonalds, Calvin Klein вже давно просуваються через платформу ТікТок, поширюючи контент на мільйони фолловерів. Додати приклади укр.компаній.

Джерело: tiktok.com/@allo.official
Джерело: tiktok.com/@mcdonaldsukraine
Джерело: tiktok.com/@rozetkaua
Джерело: tiktok.com/@intertop.ua

 

Завдяки додатку TikTok бренди активно:

Доповнюють вже запущені рекламні кампанії. Як правило через TikTok користувачі бачать “тіктоківську” версію рекламних відеороликів, але це ще краще сприяє запам’ятовуванню. 

@foxtrot.ua

Не забули ще?💃🦊#хакнулиціниуфокстрот #оновлюйся

♬ ХАКНУЛИ ЦІНИ FOXTROT.UA – Фокстрот

Підвищують рівень впізнаваності серед аудиторії.

@foxtrot.ua

Танцюй під наш звук, кажуть він виводить в рекомендації😎🦊#куськусь #танец #оновлюйся #магазин #техника

♬ Кусь Кусь foxtrot.ua – Фокстрот

 

@rozetkaua

Трошки реклами вам у реки🙃 #розетка

♬ No Guidance (Remix) – Quise UE

Залучають нову аудиторію. 

@eva.ua

Пиши в коментарях, що найчастіше купуєш ти 🧡#evaua #tiktok #like #ukraine

♬ оригинальный звук – eva.ua

@mcdonaldsukraine

😋 #макдональдз #mcdonaldsukraine #mcdonalds

♬ Roses – Imanbek Remix – SAINt JHN

“Вірусно” просуваються за допомогою хештегів. Наприклад, відомий тег #bigmactiktok під яким підписники McDonalds викладали відео під фірмову музику компанії з популярними рухами. Відому лисичку з Фокстроту користувачі не раз згадували своїми танцями та хештегами #фокстрот #ціногриз #оновлюйся. 

@olshanskaaaa

Але ж файна в нас реклама🤪🦊З українців по лайку❤️🇺🇦 #лжефразы #фокстрот #булацінакругленька #ціногриз #україна #реклама

♬ Повний ціногриз – ruun2k

Нативно демонструють свій товар. Коротенькі відео користувачів з товаром бренду та відміткою сторінки бренду сприймаються користувачами набагато простіше, ніж пряма реклама.

@frost103

500 лайків – знімлю розпаковку з Берліну🤪 Що б хотіли бачити в відео?#розпаковка#makeupua#evaua#бюджетнаякосметика#посылочка#бюджетнаякосметичка

♬ оригінальний звук – Frost

@mcdonaldsukraine

А на які випробування готовий ти заради улюбленого бургера з МакДональдз?🍔#МакДональдз #McDonaldsUkraine #McDonalds #БігМак #BigMac #zoomerang

♬ оригінальний звук – McDonald’s Ukraine

Сучасні додатки – це додаткові ключики для успіху активних маркетологів.  

 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: