TikTok був найбільш завантажуваним неігровим додатком у всьому світі за серпень 2021 року з більш ніж 66 млн встановлень, що на 6% більше порівняно з серпнем 2020 року.

 

Найпопулярніші програми у всьому світі за серпень 2021 року за завантаженнями

 

Країни з найбільшою кількістю встановлень були з Дуїна в Китаї на 15%, за ними йдуть Сполучені Штати Америки Штатів на 10%. Повний рейтинг 10 неігрових додатків у світі за завантаженнями за серпень 2021 року вище. Оцінки завантаження додатків отримані з платформи аналітики програм Sensor Tower.

Минулого місяця Instagram був другим за кількістю встановлених неігрових додатків у світі з більш ніж 59 млн встановлень, що на 26% більше порівняно з серпнем 2020 року. Країни з найбільшою кількістю встановлених Instagram були з Індії – 36%, за ними йде Індонезія – 6%. Facebook, WhatsApp і Messenger обійшли п’ятірку найбільш встановлених неігрових додатків у світі за місяць.

Оцінки включають завантаження для App Store та Google Play у всьому світі з 1 серпня 2021 року до 31 серпня 2021 року. Додатки Apple та попередньо встановлені програми Google виключаються. Повідомляється лише про унікальні встановлення. Оцінки Android не включають сторонні магазини. Цифри представляють сукупні встановлення всіх версій додатків, наприклад: Facebook та Facebook Lite.

Джерело: Sensor Tower

 

Подія для маркетологів:
18-я онлайн-конференція з просування на західних ринках – NaZapad

 

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com Хештеги в Instagram ⚠️ #instagram #proідеї ♬ Lazy Sunday – Official Sound Studio

 

 

Читати більше: