У новому рекламному ролику від IDEA MEDIA GROUP знаки долі підказують впевненому водію, що час придбати вигідну автоцивілку від ARX.

Нову рекламну кампанію страхової кампанії ARX, присвячену Автоцивілці СМАРТ, створила компанія IDEA MEDIA GROUP. У рекламному ролику симпатичний впевнений водій отримує знаки долі у вигляді рекламних банерів, що час оновити свою автоцивілку на користь Автоцивілки СМАРТ – продукту, який дає 10% знижки відразу за умови користуванням додатком СМАРТ Драйв та до 25% знижки за вправне водіння на наступний рік.

У рекламному ролику водій натрапляє на 3 рекламних банера страхової компанії «ARX» та приємно дивується вигідній пропозиції. Таким чином, клієнти дізнаються про можливість отримати суттєві знижки на обов’язковий продукт – автоцивілку.

«Ми створили відеоролик, який відрізняється з-поміж усіх продуктів на ТБ. У створені ролику ми використали кіностиль», Тетяна Черненко, CEO Idea Media Group.

 Рекламний ролик можна побачити на ТБ у двох версіях: 30 та 15 сек.

«Ми пропонуємо клієнтам Автоцивілку СМАРТ – телематичний продукт, який надає знижку за вправне водіння за 5-тьма параметрами: прискорення, гальмування, використання мобільного пристрою, швидкість, маневри. До того ж, з таким додатком зручно покращити свій стиль водіння та, таким чином зробити ситуацію на дорогах більш безпечною. Ми вважаємо, що український споживач готовий до такого продукту європейського рівня», Нонна Рижа, маркетингова директорка страхової компанії «ARX».

За матеріалами офіційного прес-релізу Idea Media Group. 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

idea media group
ІDEA MEDIA GROUP – Головна платформа маркетингу України